У Гадячі визначили переможця конкурсу на найкращий пам’ятник полеглим захисникам України

ПОЛТАВА
29 липня, 09:44
У Гадячі визначили переможця конкурсу на найкращий пам’ятник полеглим захисникам України

Невдовзі у Гадяцькому центральному парку "Перемога" з'явиться пам'ятний знак "Землякам, що стали на захист України".

Таку інформацію у вівторок, 28 липня, оприлюднили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Переможцем всеукраїнського архітектурного конкурсу на найкращий концептуальний проєкт об’єкта благоустрою став мешканець міста Лебедин — Сергій Адаменко.

Висота запропонованого ним пам’ятника, який буде виготовлений із кортенівської сталі з метою надання брутальності та відчуття боротьби українців за свою державну самостійність, становитиме 6,5 метрів.

«Наразі у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею (вул. Лесі Українки, 10) проходить виставка робіт усіх учасників архітектурного конкурсу. Охочі мешканці можуть прийти та залишити свої зауваження чи побажання до проєкту переможця», — наголосили у пресслужбі міської ради.

Читайте також:
Комунальні служби Опішні продовжують осучаснювати відпочинково-ігрові зони у рамках програми покращення благоустрою селища.
08 жовтня, 14:12
На малій батьківщині українського письменника Леоніда Глібова у селі Веселий Поділ привели до ладу однойменну відпочинкову зону.
08 жовтня, 08:59
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
01 жовтня, 12:46
Мешканці Гоголевого створили культурно-відпочинкову зону з лавами, гойдалками та альтанками на березі ставка.
01 вересня, 12:52
У середмісті Пирятина планують технічно переоснастити систему зовнішнього освітлення з метою покрашення безпеки дорожнього руху.
24 серпня, 08:45
Строк гарантії даного виду транспорту 1 рік, термін експлуатації 10 років, а ось кредит за нові тролейбуси Полтава має виплачувати 13 років.
20 серпня, 18:00