У Гімалаях внаслідок сходження льодовика загинуло близько 150 людей

СВІТ
07 лютого, 13:36
У Гімалаях внаслідок сходження льодовика загинуло близько 150 людей
Фото: 4sport.ua

Це все сталося майже миттєво.

В індійському штаті Уттаракханд на півночі країни в гірському пасмі Гімалаї сталося сходження льодовика - понад 150 осіб вважаються зниклими безвісти. 

Про це повідомляє один з українських телеграм-каналів.

Фактичне число поки не підтверджено, але від 100 до 150 людей, як ми побоювалися, загинули", - сказав головний секретар штату Уттаракханд Ом Пракаш.

Також міжнародні ЗМІ, зокрема Reuters повідомляють про стіни пилу, каменів і води, коли лавина спускалася по долині річки.

"Це сталося дуже швидко, не було часу, щоб попередити будь-кого. Я відчував, що навіть ми будемо зметені", - розповів журналістам агенції Санджай Сингх Рана, який живе в верхів'ях села Рейні.

Місцеві жителі побоюються, що всі робітники, які працюють на прилеглому гідроенергетичному проєкті, були зметені.

Місцеві жителі також зазначають: ми поняття не маємо, скільки саме людей зникли безвісти.

Читайте також:
Індійські війська провели спецоперацію по знешкодженню сепаратистів на спірній ділянці союзної території Джамму і Кашмір.
24.04.2020, 10:05
Відомо, що сутички вибухнули у північно-східному районі міста між прихильниками та противниками нового закону про громадянство
25.02.2020, 15:04
Але у "демократичному" світі все це мало кого хвилює.
17:12
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
12:43
Колишній перший генеральний секретар ліванського угруповання "Хезболла" шейх Субгі аль-Туфейлі звинуватив Іран у дискредитації сусідів.
08:48
Попри червоні лінії Байдена шпигунська активність російських спецслужб посилилася.
вчора, 14:20