У Глобиному планують заборонити продаж алкоголю у нічний час

ПОЛТАВА
06.09.2019, 08:33
У Глобиному планують заборонити продаж алкоголю у нічний час

Глобинська міська рада оприлюднила проєкт рішення "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і столових вин суб’єктами господарювання у нічний час на території громади".

Про це інформує офіційний сайт відомства. Наголошується, що рішення передбачає обмеження продажу алкоголю з 22:00, аби забезпечити зниження рівня злочинності.

Чиновники Глобинської міської ради повідомляють, що упродовж місяця очікують на отримання пропозицій та зауважень громадян щодо запровадження вказаного рішення. Мешканців просять звертатися в письмовій формі до виконавчому комітету міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 285; або в електронному вигляді на поштову скриньку — [email protected]

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18