У Горішніх Плавнях проведуть «німецький» велопробіг

ПОЛТАВА
15.09.2016, 06:11
У Горішніх Плавнях проведуть «німецький» велопробіг

У Горішнх Плавнях (кол. Комсомольськ) планують провести велопробіг, який має відбутися 18-го вересня – повідомляють на сайті місцевої міської ради.

У Горішніх Плавнях проведуть «німецький» велопробіг_1

Організатором заходу виступає департамент ЖКГ Горішньоплавнівської міської ради. Як говориться в оголошенні, заїзд на велосипедах пройде з нагоди проведення днів Німеччини в Україні та у рамках реалізації Проекту «Енергоефективність у громадах», що впроваджується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, з метою популяризації ощадливого ставлення до енергії.

Розпочнеться велопробіг від Палацу культури і творчості. Довжина маршруту складає 4,6 км. Дійство відбуватиметься синхронно з містом-партнером Проекту GIZ – Миргородом. Запрошуються містяни віком з 14 років. Реєстрація для участі у заході розпочнеться о 10:15 на площі Палацу культури і творчості. Сам заїзд почнеться о 10:45.

Нагадаємо, учора у Полтаві німецькому експерту з питань міжмуніципального співробітництва Штефану Дрегеру розповіли, як обласна влада хоче реформувати Полтавщину. Це питання посадовці обговорили з експертом на зустрічі «Реформа управління на сході України», що впроваджується німецькою федеральною установою з міжнародного співробітництва GIZ.

Читайте також:
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17