У Горішніх Плавнях проведуть «німецький» велопробіг

ПОЛТАВА
15.09.2016, 06:11
У Горішніх Плавнях проведуть «німецький» велопробіг

У Горішнх Плавнях (кол. Комсомольськ) планують провести велопробіг, який має відбутися 18-го вересня – повідомляють на сайті місцевої міської ради.

Організатором заходу виступає департамент ЖКГ Горішньоплавнівської міської ради. Як говориться в оголошенні, заїзд на велосипедах пройде з нагоди проведення днів Німеччини в Україні та у рамках реалізації Проекту «Енергоефективність у громадах», що впроваджується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, з метою популяризації ощадливого ставлення до енергії.

Розпочнеться велопробіг від Палацу культури і творчості. Довжина маршруту складає 4,6 км. Дійство відбуватиметься синхронно з містом-партнером Проекту GIZ – Миргородом. Запрошуються містяни віком з 14 років. Реєстрація для участі у заході розпочнеться о 10:15 на площі Палацу культури і творчості. Сам заїзд почнеться о 10:45.

Нагадаємо, учора у Полтаві німецькому експерту з питань міжмуніципального співробітництва Штефану Дрегеру розповіли, як обласна влада хоче реформувати Полтавщину. Це питання посадовці обговорили з експертом на зустрічі «Реформа управління на сході України», що впроваджується німецькою федеральною установою з міжнародного співробітництва GIZ.

Читайте також:
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
вчора, 12:56
Кременчуцькі комунальні служби проводять поточне оновлення покриття внутрішньоквартальних доріг, які давно потребували ремонту.
вчора, 08:59
Вогнеборці локалізували та ліквідували займання сухої трави на відкритій території поряд із селом Піски-Удайські.
30 червня, 10:03
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12