В гостях у Яреми

ПОЛТАВА
12.10.2014, 09:55

У генпрокурора знайшли розкішний маєток з власним озером на землі ціною в 1,5 мільйона доларів в котеджному містечку "Золоче".

Активісти Автомайдану днями рушили у гості до генерального прокурора України Віталія Яреми. Про це пише Віталій Уманец у своєму Фейсбуці.

За його словами, заздалегідь правоохоронці намагалися перешкодити активістам під'їхати до заміського будинку генпрокурора, але автомайданівцям таки вдалося туди дістатися і здійснити відеозйомку "Межигір'я Яреми".

"Запускаємо коптер, щоб показати громадськості, як живе чесний міліціонер-прокурор України. Містечко "Золоче" не з дешевих, будинки тут коштують мільйони доларів. Хто знайде цей маєток в декларації Яреми, отримає подарунок від Автомайдану", - натякає Уманец на приховані статки Яреми.

За його словами, вимоги представників громадськості до генпрокурори такі: покарати співробітників ДАІ і суддів, які були причетні до репресій проти активістів під час Майдану, "а не закривати їх справи, як це зробив Ярема".

"Замість того, щоб коментувати ухвалений закон про люстрацію як "неконституційний", краще б прокуратура зайнялася своїми безпосередніми обов'язками"!, - відмічає Уманец вимоги Автомайдану, раніше озвучені під час пікету з роздачею памперсів для "прокуроров-ссикунів" на Різницькій.

Уманец уражав: "Ну як вам земельна ділянка, ділянка з будинками чесного міліціонера-прокурора Віталія Яреми в елітному котеджному містечку "Золоче" з власним озером на території"?. За словами автомайданівця, якщо подивитися на карту з супутника, то площа "Маєтку Яреми" складає майжегектар.

"Ціна за сотку землі тут сягає 15 тисяч доларів. Можете самі порахувати, скільки він віддав за цю землю. Тільки за землю", - резюмує Віталій Уманец.

Відділ моніторингу ЗМІ


Читайте також:
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
вчора, 10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
26 лютого, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
26 лютого, 09:10