У Гребінці через інші погляди застрелили чоловіка

ПОЛТАВА
26.10.2014, 13:35
У Гребінці через інші погляди застрелили чоловіка

Учора до Гребінківського райвідділу міліції зателефонувала схвильована жінка, котра повідомила, що чула звук, схожий на постріл з вогнепальної зброї.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Згодом правоохоронцями було встановлено, що близько 16-ї години, двоє чоловіків 53-х та 50-ти років, після спільного розпиття спиртних напоїв, не зійшлися у поглядах. 53-річний мешканець міста Гребінка «довів власну правоту» через здійснення пострілу з обрізу мисливської рушниці в область грудної клітини 50-ти річного мешканця міста Києва. Від отриманих тілесних ушкоджень, потерпілий помер на місці.

Наразі речові докази вилучено, триває слідство. Санкція частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) передбачає позбавлення волі від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.


Читайте також:
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05