У Грузії прогнозують серйозне погіршення відносин з Україною через Саакашвілі

ПОЛІТИКА
24.04.2020, 17:58
У Грузії прогнозують серйозне погіршення відносин з Україною через Саакашвілі
Фото: delo.ua

В МЗС України заявили, що ще не отримували жодних офіційних листів від грузинської сторони.

Призначення Михайла Саакашвілі віце-прем'єром в українському уряді може ускладнити відносини між Україною та Грузією. Про це заявив голова правлячої партії «Грузинська мрія» Раті Іонатамішвілі, передає «Радіо Свобода».

За його словами, призначення Саакашвілі дуже ускладнить відносини Грузії та України, оскільки колишній президент Грузії перебуває в розшуку.

«Я не виключаю, що в порядку денному буде питання про перегляд дипломатичних відносин, попри те, що зв'язок між двома країнами для нас дуже цінний», – заявив Іонатамішвілі, виступаючи від імені фракції.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Грузії Георгій Гахарія назвав неприйнятним можливе призначення Саакашвілі.

«Якщо таке рішення буде прийнято, ми, як мінімум, відкличемо посла з Києва для консультацій», – заявив Гахарія.

Водночас в Міністерстві закордонних справ України заявили, що ще не отримували жодних офіційних листів від грузинської сторони. Очікується, що Верховна рада проголосує за призначення Саакашвілі наступного тижня.

Нагадаємо, 10 вересня 2017 року Михайла Саакашвілі прорвався на територію України з боку Польщі без прикордонного і митного огляду. І розпочав організовувати акції протесту проти екс-президента Петра Порошенка, який перед тим вислав Саакашвілі з країни.

Невдовзі після повернення Міхо в Україну йому присвятив черговий випуск «Кварталу» Володимир Зеленський. У майже 20-хвилинному шоу він висміював Саакашвілі і його прорив на територію України. Представляючи грузинського політика наркоманом і корупціонером.


Шоумен Зеленський жорстко висміював Саакашвілі на багатомільйонну аудиторію. Причому саме в той момент, коли лідер «Руху нових сил» намагався вивести на вулиці Майдан проти Порошенка. 

Отже, ми можемо ще й припустити, що після призначення Саакашвілі, дії політиків в уряді Шмигаля нагадуватимуть взаємовідносини павуків, що опинилися в одній банці.

Читайте також:
Світ
Україна зараз більше, аніж будь-коли потребує підтримки та рішучості від країн Великої сімки
вчора, 15:25
Світ
На саміт вже прибув президент США Джо Байден. Лідери G7 планують посилять тиск на росію
вчора, 09:35
Світ
Країна прагне більшої кількості військ і хоче підвищити готовність союзних сил у разі загрози
25 червня, 16:47
Світ
Молдова приєднається до нових санкцій ЄС проти росії
25 червня, 16:15
Війна
"Українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, в Сіверськодонецьку, а потім у районі сухопутного мосту на півдні"
24 червня, 14:13
Світ
Резолюцію підтримали 529 євродепутатів
23 червня, 13:33