У ГУНП не виконують рішення суду: оприлюднено розмову Сікалова зі слідчим

ПОЛТАВА
31.07.2017, 13:15

ГУНП у Полтавській області проігнорувало Ухвалу Октябрського районного суду щодо виключення з ЄРДР відомостей про підозру Геннадієві Сікалову, головному редакторові видання «Останній Бастіон». 13 липня суд виніс Ухвалу про зобов’язання слідчого та процесуального прокурора вчинити дії щодо виключення з ЄРДР відомостей про оголошення підозри від 07.06.2017 року Сікалову Г.А. у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст. 15 ч.4 ст.190 КК України. Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає, зазначено в тексті документу.

Попри це слідчі Слідчого управління ГУНП викликають Сікалова на допит у якості підозрюваного. Про це в телефонній розмові повідомив слідчий Сергій Руденко. Як заявив Руденко, у матеріалах кримінального провадження підозра ще не скасована.

– Воно (рішення суду – ред.) ще не набрало… (пауза. мається на увазі «юридичної сили» – ред.), – каже Руденко. Пояснити невиконання рішення суду слідчий пообіцяв під час допиту.

У діях ГУНП вбачається цілеспрямоване невиконання рішення суду, винесеного Іменем України, переконаний Сікалов, адже слідчий та процесуальний прокурор були зобов’язані виключити відомості про підозру з ЄРДР згідно з Ухвалою суду.

– Жодної іншої підозри мені не вручали, я її не отримував і в очі не бачив. Тоді як рішення суду несе норму Закону на території України, воно проголошене іменем України. Є рішення суду, яке набрало законної сили, – Сікалов.

На думку головного редактора, слідчі у Слідчому управлінні або навмисно заплутують ситуацію в рамках його політичного переслідування, або умисно зловживають службовим становищем.

Головред зазначив, що проти слідчих, які беруть участь у замовному політичному переслідуванні, будуть порушені кримінальні справи.

Нагадаємо старша слідча СУ ГУНП у Полтавській області Тетяна Кіяшко п’ять разів відмовилася взяти в кур’єра замовний лист від головного редактора «Останнього Бастіону» Геннадія Сікалова, в якому він повідомляв про відсутність процесуального статусу підозрюваного в кримінальному провадженні, за яким 26 липня було розміщено інформацію про оголошення його в розшук.

ЧИТАЙТЕ: «Слідча 5 разів проігнорувала замовний лист» – розвінчання фейкового розшуку головреда «Бастіону»

Саму підозру слідчі ГУНП сфабрикували на основі копії з копії підробленого договору страхування компанією ПрАТ «Залізничні Шляхи».

ФАБУЛА СПРАВИ: Агонія примітивників НКВД: після фейкової підозри оголошено фейковий розшук головреда «Бастіону»

Звернення до ГПУ про злочин керівництва полтавських правоохоронців

Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50