У Харківській області п’яні офіцер та двоє сержантів убили кременчуцького військовослужбовця

ПОЛТАВА
18.11.2014, 12:47
У Харківській області п’яні офіцер та двоє сержантів убили кременчуцького військовослужбовця

У Харківській області був убитий кременчуцький військовослужбовець.

Як повідомляли всеукраїнські ЗМІ, в п'ятницю, 14 листопада, у Вовчанському районі загинув рядовий 92-ї бригади, що дислокується в Харківській області.

За інформацією прокуратури Харківського гарнізону, офіцер і двоє військовослужбовців, які проходили службу по мобілізації, перебуваючи в нетверезому стані, після сварки з хуліганських мотивів пострілами з автомата вбили одного з військовослужбовців, після чого самовільно залишили місце дислокації військового підрозділу.

Повідомили на сайті кременчуцького видання «ТелеграфЪ».

Зараз підозрювані у вбивстві солдата затримані, 16 листопада їм оголошено про підозру у вчиненні вказаних злочинів, максимальна відповідальність за які передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Про те, що був убитий кременчужанин, підтверджує у своєму пості на Facebook журналістка з СТБ Марія Малевська.

«... Капітан, тільки отримав майора. І два сержанта. П'яні. Сильно хотілося пригод. Стали задирати солдатів, майор в угарі кричав про Рассію, пацани намагалися сперечатися. У підсумку двох контрактників вивели в поле і розстріляли. Хлопець з Кременчука, 32 роки, Стас - впав перший, фактично накрив собою товариша. Інший теж упав, прикинувся мертвим. Майор сказав віднести на кордон - у рів, закопати. Поки тягли, виявили, що один живий. «Ламай шию!». Хлопець вчасно зорієнтувався - вдарив першим, в одних кальсонах втік. Скільки тікав, незрозуміло - якийсь ставок, охоронці. Дали одяг, відвезли до райвідділу. Через півгодини - всі на вухах, ще через 10 годин капітана і двох сержантів затримали. Зараз вже в Харкові у прокуратурі», - написала журналістка.


Читайте також:
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
вчора, 15:55
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
вчора, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39
Полтава
Ремонт дитячого басейну в Полтаві розтягнули на роки та мільйони.
26 червня, 09:48