У Харківській області п’яні офіцер та двоє сержантів убили кременчуцького військовослужбовця

ПОЛТАВА
18.11.2014, 12:47
У Харківській області п’яні офіцер та двоє сержантів убили кременчуцького військовослужбовця

У Харківській області був убитий кременчуцький військовослужбовець.

Як повідомляли всеукраїнські ЗМІ, в п'ятницю, 14 листопада, у Вовчанському районі загинув рядовий 92-ї бригади, що дислокується в Харківській області.

За інформацією прокуратури Харківського гарнізону, офіцер і двоє військовослужбовців, які проходили службу по мобілізації, перебуваючи в нетверезому стані, після сварки з хуліганських мотивів пострілами з автомата вбили одного з військовослужбовців, після чого самовільно залишили місце дислокації військового підрозділу.

Повідомили на сайті кременчуцького видання «ТелеграфЪ».

Зараз підозрювані у вбивстві солдата затримані, 16 листопада їм оголошено про підозру у вчиненні вказаних злочинів, максимальна відповідальність за які передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Про те, що був убитий кременчужанин, підтверджує у своєму пості на Facebook журналістка з СТБ Марія Малевська.

«... Капітан, тільки отримав майора. І два сержанта. П'яні. Сильно хотілося пригод. Стали задирати солдатів, майор в угарі кричав про Рассію, пацани намагалися сперечатися. У підсумку двох контрактників вивели в поле і розстріляли. Хлопець з Кременчука, 32 роки, Стас - впав перший, фактично накрив собою товариша. Інший теж упав, прикинувся мертвим. Майор сказав віднести на кордон - у рів, закопати. Поки тягли, виявили, що один живий. «Ламай шию!». Хлопець вчасно зорієнтувався - вдарив першим, в одних кальсонах втік. Скільки тікав, незрозуміло - якийсь ставок, охоронці. Дали одяг, відвезли до райвідділу. Через півгодини - всі на вухах, ще через 10 годин капітана і двох сержантів затримали. Зараз вже в Харкові у прокуратурі», - написала журналістка.


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
24 лютого, 10:38