У Хорольському районі рятувальники цілу ніч боролися з пожежею на відкритій території

ПОЛТАВА
15.08.2019, 05:47

Пізно ввечері 14 серпня виникла пожежа на відкритій території поблизу села Вишняки Хорольського району.

Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що горить очерет на площі близько 10 гектарів, повідомляють у Головному управлінні ДСНС Полтавщини.

Складність гасіння полягала в болотистій місцевості та важкій доступності до місця горіння.

Пожежу було локалізовано о 00:40, а о 05:50 – ліквідовано. Загроза поширення полум’я на помешкання була відсутня.

До гасіння залучалися 20 чоловік особового складу ДСНС та 4 одиниці техніки.

Причина пожежі встановлюється.

Читайте також:
Полтава
Пекін окреслив «червоні лінії» напередодні перемовин з ЄС і США.
03 серпня, 10:22
Полтава
В Україні продовжує функціонувати масштабна система виведення капіталу за кордон через аграрний експорт.
03 серпня, 09:16
Полтава
Ексочільницю RT France помістили під нагляд поліції до розгляду апеляції.
30 липня, 07:14
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03