У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека

СВІТ
19.04.2021, 10:37
У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека
Фото: Twitter

Лісова пожежа, що кілька днів вирує на території Кейптауна, призвела до знищення книгозбірні головного університету ПАР.

Про це з місця надзвичайної ситуації повідомляють самі південноафриканські студенти, публікуючи відповідні фото і відео у Twitter.

Наразі відомо, що пожежно-рятувальній бригаді вдалося евакуювати всіх викладачів і вихованців вишу, до тепер триває локалізація і ліквідація полум'я.

«Це справжня трагедія! Історичне приміщення читальної зали нашої університетської бібліотеки перетворилося на згарище. Протипожежна безпека виявилася нездатною зупинити розповзання вогню, в якому згоріли цінні колекційні видання XVII-XIX століть», – коментують ситуацію мешканці Кейптауну у соцмережі Twitter.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Заході Європи епіцентрами пожеж стають переважно старовинні християнські культові споруди.

У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека_1
У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека_3
У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека_5
Читайте також:
Політика
Румунські найманці та кремлівські гроші допомагають узурпаторам в Африці. У них свій хижий інтерес для дестабілізації «чорного континенту».
03 лютого, 07:14
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим продовжує множити кривавий безлад на «чорному континенті». Ніхто не хоче втручатися у ситуацію.
27 січня, 20:30
Світ
Майже 2 століття французького панування у західноафриканському регіоні добігли кінця. Париж втратив добуті кров'ю геополітичні позиції.
03 січня, 14:58
Світ
Супутники показали, як уряд Єґипту спільно з європейськими екологами озеленюють пустелю. Масштаби проєкту дійсно вражають.
02 січня, 06:04
Світ
Місцями шар снігу сягає 35-40 см
01 січня, 11:02
Світ
Жителі країни фараонів бідніють, але владі байдуже. Тому вирішено відокремити панівну верхівку від простолюдинів, які заважають розкошувати.
30.12.2024, 12:30