У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека

СВІТ
19 квітня, 10:37
У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека
Фото: Twitter

Лісова пожежа, що кілька днів вирує на території Кейптауна, призвела до знищення книгозбірні головного університету ПАР.

Про це з місця надзвичайної ситуації повідомляють самі південноафриканські студенти, публікуючи відповідні фото і відео у Twitter.

Наразі відомо, що пожежно-рятувальній бригаді вдалося евакуювати всіх викладачів і вихованців вишу, до тепер триває локалізація і ліквідація полум'я.

«Це справжня трагедія! Історичне приміщення читальної зали нашої університетської бібліотеки перетворилося на згарище. Протипожежна безпека виявилася нездатною зупинити розповзання вогню, в якому згоріли цінні колекційні видання XVII-XIX століть», – коментують ситуацію мешканці Кейптауну у соцмережі Twitter.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Заході Європи епіцентрами пожеж стають переважно старовинні християнські культові споруди.

У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека_1
У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека_2
У Кейптауні вщент згоріла унікальна бібліотека_3
Читайте також:
Представники незаконного збройного бандформування "Аль-Каїда" вбили 14 селян у Ніґері через відмову віддати харчі та ліки.
27 липня, 10:39
Не менш як 800 мешканців міста Кампала щепили сумнівним препаратом, який видавали за антикоронавірусну вакцину.
01 липня, 14:03
Аномальна за 150 років посуха, яку зафіксували на півдні острова Мадаґаскар, спричинила продовольчу кризу у цій африканській країні.
30 червня, 07:01
Південно-Африканська республіка є країною з величезними можливостями та ресурсами, але при цьому — розбещена некомпетентним урядом расистів.
15 червня, 11:15
30 років при владі для Ідриса Дебі завершилися смертю від кулі повстанців-ісламістів на півночі Республіки Чад.
21 квітня, 10:37
Союзник західних держав по боротьбі з ісламістськими терористами Ідрис Дебі готовий знову стати президентом Чаду.
08 квітня, 14:00