У Китаї клонували тварину, яка знаходиться на межі зникнення

01 лютого, 18:01
У Китаї клонували тварину, яка знаходиться на межі зникнення

Китайські науковці клонували биків тибетських порід

За даними інформаційного агентства China Daily, вчені з Китаю клонували биків тибетських порід, що перебувають під загрозою зникнення.

У повіті Юньян муніципалітету Чунцін на світ з’явилися по чотири теляти-самці порід Zhangmu і Apeijiaza.

«Це ознаменувало перше у світі успішне клонування великої рогатої худоби порід Тибету», — повідомили місцеві ЗМІ.

Раніше китайські науковці успішно клонували макаку-резуса та арктичного вовка (Canis lupus arctos).

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Китайський вчений, якого засудили за редагування генів немовлят, планує нові експерименти.

У 2018 році світ шокувала новина про народження перших генетично модифікованих дітей у межах експерименту китайського лікаря Хе Цзянкуя.

На той час редагування геному людини було дозволено лише у кількох країнах. Негласним лідером у цій перспективній галузі вважається Китай, вчені цієї країни у 2015 році першими провели експеримент із редагування геному людських ембріонів за допомогою технології CRISPR/Cas9.

І ось лише через три роки китайські дослідники зробили вражаючу заяву. Вони оголосили про народження перших генетично модифікованих близнюків. Відразу зауважимо, що поки що це потенційно революційне досягнення не отримало підтвердження з незалежних джерел.

Читайте також:
Життя
Вчені сподіваються, що їх новий метод призведе до створення макак-резусів, на яких можна буде ставити експерименти з медичною метою.
18 січня, 17:16
Життя
Спів корисний для здоров'я, бо пов'язаний із диханням й усвідомленням людиною свого тіла. Натомість караоке викликає приємне хвилювання.
16:29
Життя
Самець горбатого кита встановив рекорд відстані для цього виду.
12 грудня, 17:34
Життя
Давня мудрість сходу пояснює, чому ми стаємо слабкими і не можемо вирішувати свої постійно виникаючі проблеми.
11 грудня, 15:42
Життя
Особливості людської пам'яті знову серед головних тем сучасних досліджень у галузі психології та нейробіології. Важливо фіксувати зміни.
11 грудня, 08:27
Життя
У процесі своєї еволюції люди змогли створити сприятливі умови життя. Це вплинуло на позитивний розвиток мікроорганізмів усередині шлунку.
09 грудня, 07:14