У Китаї клонували тварину, яка знаходиться на межі зникнення

01 лютого, 18:01
У Китаї клонували тварину, яка знаходиться на межі зникнення

Китайські науковці клонували биків тибетських порід

За даними інформаційного агентства China Daily, вчені з Китаю клонували биків тибетських порід, що перебувають під загрозою зникнення.

У повіті Юньян муніципалітету Чунцін на світ з’явилися по чотири теляти-самці порід Zhangmu і Apeijiaza.

«Це ознаменувало перше у світі успішне клонування великої рогатої худоби порід Тибету», — повідомили місцеві ЗМІ.

Раніше китайські науковці успішно клонували макаку-резуса та арктичного вовка (Canis lupus arctos).

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Китайський вчений, якого засудили за редагування генів немовлят, планує нові експерименти.

У 2018 році світ шокувала новина про народження перших генетично модифікованих дітей у межах експерименту китайського лікаря Хе Цзянкуя.

На той час редагування геному людини було дозволено лише у кількох країнах. Негласним лідером у цій перспективній галузі вважається Китай, вчені цієї країни у 2015 році першими провели експеримент із редагування геному людських ембріонів за допомогою технології CRISPR/Cas9.

І ось лише через три роки китайські дослідники зробили вражаючу заяву. Вони оголосили про народження перших генетично модифікованих близнюків. Відразу зауважимо, що поки що це потенційно революційне досягнення не отримало підтвердження з незалежних джерел.

Читайте також:
Життя
Вчені сподіваються, що їх новий метод призведе до створення макак-резусів, на яких можна буде ставити експерименти з медичною метою.
18 січня, 17:16
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39
Життя
Йдеться про Південний океан. Саме над ним виявлено низький рівень аерозолів — зважених у повітрі твердих частинок або крапель рідини.
12 квітня, 06:03
Життя
Рожева істота, яка має рукоподібні плавці, відзняли в уламках затонулого у XIX столітті корабля. Незвична зустріч сталася поблизу Тасманії.
07 квітня, 08:48
Життя
Це явище не повториться протягом десятиліть
06 квітня, 11:34
Життя
Нова 3D-карта Всесвіту може змінити наше уявлення про темну енергію.
06 квітня, 08:33