У Києві авто на великій швидкості виїхало на пішохідну зону — є загиблі та поранені

У Києві авто на великій швидкості виїхало на пішохідну зону — є загиблі та поранені

5 червня у Києві водій автомобіля «Мерседес» на великій швидкості виїхав на пішохідну зону. Унаслідок аварії є загиблі та постраждалі.

Про це повідомила речниця Нацполіції Юлія Гірдвіліс.

Попередньо, водій автомобіля «Мерседес» рухався на великій швидкості, не впорався з керуванням, внаслідок чого наїхав на пішохідну зону.

Унаслідок аварії на місці події загинуло четверо людей, ще троє зазнали травм.

У Києві авто на великій швидкості виїхало на пішохідну зону — є загиблі та поранені_1У Києві авто на великій швидкості виїхало на пішохідну зону — є загиблі та поранені_2У Києві авто на великій швидкості виїхало на пішохідну зону — є загиблі та поранені_3У Києві авто на великій швидкості виїхало на пішохідну зону — є загиблі та поранені_4

У поліції уточнили, що аварія сталася близько 17:30 год. на перехресті вулиць Вадима Гетьмана та Ушинського.

Всі екстрені служби працюють на місці події.

У ДСНС додали, що водія затисло понівеченими конструкціями автомобіля, тож рятувальники за допомогою спеціального інструмента деблокували чоловіка й передали його медикам.

Розпочато розслідування за фактом смертельної ДТП у Києві, де загинули четверо людей, серед яких 12-річний хлопець, – Офіс Генпрокурора

«Наразі відомо, що 49-річний водій автомобіля Mercedes-Benz, мешканець Херсонщини, на швидкості не впорався з керуванням та в’їхав у підземний перехід, де перебували люди.

На місці загинули двоє чоловіків, жінка та 12-річний хлопець. Ще троє людей отримали травми. Водія дістали з автомобіля рятувальники, наразі він перебуває в лікарні.

Попередньо встановлено, що його неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості. Також він є учасником чотирьох ДТП, дві з яких сталися цього року», – йдеться в повідомленні.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
На Львівщині водій карети приватної швидкої допомоги у стані наркотичного сп’яніння збив 10-річну дівчинку.
06 лютого, 17:52
Світ
Джошуа 29 грудня потрапив в автокатастрофу в Нігерії, унаслідок якої загинули дві людини.
29.12.2025, 17:13
Кримінал
Неподалік села Заруддя Хмельницької області співробітник МВС на елітному авто виїхав на зустрічну смугу, викликавши смертельну ДТП.
06.08.2021, 12:04
Полтава
15 березня в Полтаві у ДТП потрапила маршрутка з 14 пасажирами. 26-річна жінка в лікарні.
15.03.2021, 15:30
Полтава
37-річна жінка загинула в автокатастрофі на Полтавщині.
09.03.2021, 10:40
Новини
Поблизу селища Губиниха Новомосковського району зіштовхнулися два вантажні автомобілі марки "Volvo" та "Газель".
06.03.2021, 11:48