У Києві лікар вимагав від пораненого військового грошей за безкоштовну операцію

КРИМІНАЛ
19.12.2025, 13:56
У Києві лікар вимагав від пораненого військового грошей за безкоштовну операцію

У Києві лікарю-травматологу повідомили про підозру у вимаганні грошей від військового, якому мали провести безкоштовну операцію.

Про це повідомили у поліції Києва.

За даними правоохоронців, 37-річний військовий зазнав на фронті важкої травми ноги із вогнепальним наскрізним пораненням та переломом.

Його направили до столичної лікарні для отримання безкоштовної допомоги. Однак, кажуть у поліції, після проведеної операції лікар-травматолог повідомив пацієнту, що за встановлення ортопедичного апарату зовнішньої фіксації необхідно переказати 30 тисяч гривень на його банківську картку.

Зрештою, військовий був змушений переказати кошти.

Слідчі повідомили 47-річному лікареві про підозру за ч. 3 ст. 368-4 Кримінального кодексу України — підкуп особи, яка надає публічні послуги, наразі вирішується питання про відсторонення його від посади.

Йому загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
Апеляційна палата направила справу на новий розгляд до суду першої інстанції.
18:59
Кримінал
Правоохоронці навідалися до майданчика Хмельницької АЕС, там тривають слідчі дії.
11:14
Кримінал
У ексочільника «Агентства місцевих доріг Полтавської області» конфісконо нерухоме майно набуте злочинним шляхом.
10:25
Кримінал
Народний депутат Сергій Кузьміних знову не з’явився на засідання Вищого антикорупційного суду. Цього разу причина — відрядження до Іспанії.
09:48
Політика
ЄС виключив фінансування виробництва дронів із першого траншу допомоги Україні, — Euractiv.
вчора, 21:22
Політика
Донька голови Господарського суду Києва Босого стала власницею нерухомості на 500 000 доларів.
вчора, 15:24