У Києві ліквідовано конвертаційний центр з обігом коштів на 230 млн грн

ЕКОНОМІКА
10 січня, 16:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: zik.ua

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти використовували низку підконтрольних підприємств.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018-2019 рр. було проведено операцій на суму понад 230 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.205-1, ч.5 ст.27, ч.2 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо документального прикриття безтоварних операцій, формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

«Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили та/чи придбали низку підконтрольних підприємств, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували кошти нібито за придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У свою чергу фігуранти передавали клієнтам вказані кошти готівкою (за винятком 10-12% від проконвертованої суми, які слугували їм «винагородою» за послуги конвертації) разом підробленими первинними документами», – повідомляють у ДФС.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях та автомобілях фігурантів, з незаконного обігу вилучено 650 тис.грн необлікованої готівки, установчі документи, печатки та штампи підконтрольних фіктивних та транзитних підприємств, кліше з підписами, чорнові записи.
Наразі триває слідство.

Читайте також:
Контрафакт збували під виглядом продукції відомих марок через мережу роздрібної торгівлі.
вчора, 15:37
Ціна на золото 27 січня досягла максимальної позначки з 2013 року.
вчора, 06:57
Укрзалізниця та Deutsche Bahn визначать деталі співпраці вже за кілька тижнів.
24 січня, 06:48
Уряд хоче віддати залізну дорогу в управління німецькій компанії Deutsche Bahn на 10 років.
23 січня, 11:51
Поперешнюк порівняв заяви Зеленського і реальні дії влади.
23 січня, 07:40
Фінансова угода між Україною і МВФ, підписана восени 2019 року, може стати останньою.
22 січня, 12:50