У Києві ліквідовано конвертаційний центр з обігом коштів на 230 млн грн

ЕКОНОМІКА
10.01.2020, 16:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: zik.ua

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти використовували низку підконтрольних підприємств.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва припинили діяльність конвертаційного центру, через який протягом 2018-2019 рр. було проведено операцій на суму понад 230 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.205-1, ч.5 ст.27, ч.2 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки щодо документального прикриття безтоварних операцій, формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

«Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили та/чи придбали низку підконтрольних підприємств, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували кошти нібито за придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги). У свою чергу фігуранти передавали клієнтам вказані кошти готівкою (за винятком 10-12% від проконвертованої суми, які слугували їм «винагородою» за послуги конвертації) разом підробленими первинними документами», – повідомляють у ДФС.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях та автомобілях фігурантів, з незаконного обігу вилучено 650 тис.грн необлікованої готівки, установчі документи, печатки та штампи підконтрольних фіктивних та транзитних підприємств, кліше з підписами, чорнові записи.
Наразі триває слідство.

Читайте також:
Приватбанк подарував Коломойському 56 млрд. Гої розрахуються
01 травня, 12:05
Північно-Кримський канал, який раніше наповнював Дніпровською водою окупований росіянами півострів, змінив статус підпорядкування.
27 квітня, 11:54
Федерація роботодавців зажадала скасувати особливий ПДВ для Веревського: постраждала більшість підприємств
26 квітня, 13:10
Вітчизняні виробники молочних продуктів втратили частину внутрішнього ринку через нездатність реагувати на зростання попиту.
23 квітня, 12:14
Збитковість державних підприємств аж ніяк не впливає на рівень зарплат і премій їх керівників, які сягають мільйонів гривень в місяць.
19 квітня, 20:58
Загибель птахів сталась внаслідок отруєння речовиною бродіфакум, що використовувалася місцевими фермерами.
15 квітня, 15:31