У Києві підприємці влаштовують антикарантинний Майдан

ПОЛІТИКА
16.11.2020, 14:45
У Києві підприємці влаштовують антикарантинний Майдан
Фото: Фейсбук

На думку підприємців рішення про запровадження обмежень є дискримінаційним.

Підприємці Київщини зібралися в урядовому кварталі біля Верховної Ради на чергову акцію протесту проти так званого карантину вихідного дня.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначається, що до своїх традиційних вимог щодо скасування закону про касові апарати мітингувальники додали сьогоденну – з приводу скасовування карантину вихідного дня. На думку підприємців, рішення про його запровадження дискримінаційне.

Нагадаємо, 11 листопада Кабінет Міністрів прийняв рішення про відмову від адаптивного карантину та запровадження карантину вихідного дня.

Ми повідомляли раніше, що у вихідні дні до обмежень, передбачених у будні, додається:

•    закриття фудкортів (зон харчування і кіосків з їжею);
•    заборону розважальних заходів, концертів та кіносеансів, закриття спортзалів;
•    переведення ресторанів в режим роботи на винос;
•    громадський транспорт буде працювати, оскільки відноситься до критично важливої інфраструктури.

Зауважимо, що до протестувальників в Києві почали долучатися і підприємці з регіонів, зокрема з Черкащини, які виступають проти дискримінаційних і непродуманих дій уряду.

Читайте також:
Політика
У Нью-Йорку, Бостоні, Чикаго, Вашингтоні та Лос-Анджелесі відбулися протести проти Трампа у зв’язку з ударами по Ірану.
23 червня, 11:22
Політика
Конфлікт навколо пляжу «Гаваї»: протестувальники загрожують безпеці Полтави.
16 червня, 12:10
Політика
Сьогодні в США, а також у Європі відбуваються акції протесту проти Дональда Трампа під гаслом «No Kings: Nationwide Day of Defiance».
14 червня, 20:36
Світ
У суботу в США заплановані масштабні акції протесту проти Дональда Трампа. Організатори очікують участі мільйонів людей.
11 червня, 11:24
Опінії
Найбільше місто західного узбережжя США охоплене вогнем. Вуличні протести федеральний уряд намагається придушити силою, влада штату бездіє.
11 червня, 08:32
Світ
Він може тривати 4 місяці — ДПСУ
05 травня, 15:23