У Києві працівник прокуратури Андрій Молочний збив жінку і втік з місця ДТП

У Києві працівник прокуратури Андрій Молочний збив жінку і втік з місця ДТП

Генпрокурор заявив: Ніхто не вище закону.

У Києві працівник прокуратури на автівці збив жінку, що стояла на тротуарі, та втік з місця інциденту. Його вже затримали. 

Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.

ДТП сталася в Голосіївському районі столиці 19 липня вже після 23 години. Працівник прокуратури наїхав на жінку на пішохідній зоні по вулиці Великій Васильківській. 

«Водій автомобіля, порушуючи всі норми закону і моралі, збив жінку і втік з місця події. Але наразі його затримано», — зауважив генпрокурор,

Як розповів Кравченко, за кермом був державний службовець — головний спеціаліст відділу Андрій Молочний. Він не прокурор, але працівник органів прокуратури. 

Генеральний прокурор заявив, що бере цю справу на контроль і представлятиме інтереси потерпілої в суді.

«Така поведінка — ганьба для всієї системи. Вона має бути жорстко покарана. І я обіцяю, так і буде. Право і Закон одні для всіх», — наголосив високопосадовець. 

Жінці надають всю необхідну медичну допомогу. Кравченко особисто перепросив за «цей ганебний вчинок працівника прокуратури».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
Він збив жінку та втік із місця події, але його затримано.
12:20
Політика
Столична прокурорка Вікторія Гончарова (Краєвська) незаконно користується елітним Bentley Bentayga, який приховує від декларування.
18 липня, 11:27
Політика
Значні статки у Стрелюка з’явилися саме тоді, коли він очолював Полтавську обласну прокуратуру.
18 липня, 09:29
Політика
Як прокурор Ян Стрелюк сховав декларації та перетворив прокуратуру на корупційну вертикаль.
17 липня, 20:05
Кримінал
Чим займався Ян Стрелюк на посаді прокурора Полтавщини.
16 липня, 18:05
Політика
Молоді пенсіонери, мільярдні витрати, судові лазівки
16 липня, 09:44