У Києві звільнять начальника управління поліції. Він незаконно збагатився на 3,9 млн грн

КРИМІНАЛ
29 січня, 17:32
У Києві звільнять начальника управління поліції. Він незаконно збагатився на 3,9 млн грн

Олександр Дибов уже написав рапорт на звільнення.

Начальник управління боротьби з наркозлочинністю Головного управління поліції в Києві Олександра Дибова буде звільнений на тлі скандалу з активами.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела.

За інформацією співрозмовників видання, Олександр Дибов уже написав рапорт на звільнення, він позбудеться посади.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції виявило у начальника управління боротьби з наркозлочинністю Головного управління поліції у м. Києві необґрунтовані активи у розмірі 3,9 млн гривень.

Зазначається, що у 2022 році його дружина, отримавши право користуватися та розпоряджатися автомобілем Dodge Durango вартістю 697 тисяч ₴, продала його своїй свекрусі. Проте фактично продовжувала ним користуватися.

Також у 2023 році дружина службовця на підставі довіреності від свекрухи придбала земельну ділянку площею 0,12 га у Київській області вартістю понад 3 млн ₴.

НАЗК встановило, що заощадження та загальні офіційні доходи працівника поліції, його матері та дружини значно нижчі за вартість набутих активів.

У пресслужбі НАЗК зазначили, що у 2018 році мати посадовця також набула у власність дві квартири в Києві, хоча вона проживає в іншому місці.

«Відповідно до п. 5-7 ч. 1 ст. 12 Закону НАЗК направило матеріали стосовно службовця до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів загальною вартістю 3 878 590 ₴ необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави» — додали в НАЗК.

Читайте також:
Кримінал
За хабар 4 тис. грн він обіцяв прискорити процес реєстрації автомобіля у львівському сервісному центрі МВС.
16 квітня, 15:27
Опінії
Начальник управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Особисто прикриває незаконну торгівлю деяких точок на ринку Ужгорода.
13 квітня, 14:05
Кримінал
Він особисто керував корупційними процесами – погоджував суми за купівлю прав водія.
10 квітня, 10:28
Політика
Дружина поліцейського задекларувала криптовалюти на 775 тис. гривень.
09 квітня, 15:30
Кримінал
Для приховування статків посадовець навіть офіційно розірвав свій шлюб, проте й надалі підтримував сімейні стосунки.
21 березня, 17:30