У Кобеляках вандали розтрощили сквер

ПОЛТАВА
28.10.2014, 10:50
У Кобеляках вандали розтрощили сквер

Невідомі вандали понівечили дерев’яні скульптури на території кобеляцького скверу Богдана Хмельницького. Майже половина скульптур викорчувані «з коренем».

Дерев’яне «Казкове містечко» невідомі розтрощили в ніч з неділі на понеділок: фігурі орла відірвали обидва крила, інші скульптури вибиті зі своїх місць та зламані.

Дерев’яні фігури перебувають в міській комунальній власності і вважаються гордістю Кобеляк.

Секретар Кобеляцької міської ради Сергій Галушко розповів, що інцидент наразі трактується як хуліганські дії: «кого і що на це побудило — не знаю. Для чого було руйнувати дитяче казкове містечко? Мотивація дій людей, які це зробили, мені незрозуміла. Раніше вже бували поодинокі випадки, коли деякі фігури звалювали. Траплялось, для прикладу, коли скульптурі козака відривали вуса. Але ті випадки не були такими жорстокими і значимими».

Орієнтовний розмір нанесених збитків комунальники оцінюють у 1200 гривень. Міська влада з приводу злочину звернулася до правоохоронних органів.

Також в мерії запевнили, що зруйновані скульптури будуть відновлені.Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00