У Кременчуці 10-річна дівчинка випала з вікна

ПОЛТАВА
08.08.2014, 10:49
У Кременчуці 10-річна дівчинка випала з вікна

Сьогодні, 8 серпня, близько 6-ї години ранку в Кременчуці з вікна другого поверху випала 10-річна дівчинка. Нещасний випадок стався в мікрорайоні Молодіжний.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

«10-річна дівчинка хотіла допомогти батькові потрапити до оселі, який не мав ключів. Вона по мотузці намагалася спуститися з другого поверху, мотузка обірвалося і дитина впала», - пояснили у відомстві.

У прес-службі заявили, що дитину доставлено до травмпункту дитячої лікарні. Медики поставили діагноз – закритий перелом променевої кістки.

За даним фактом триває подальша перевірка, обставини події з’ясовуються.


Читайте також:
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
14:56
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
11:00
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
06:01
Полтава
Якби влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком. Особливо у Полтавському районі.
вчора, 14:50
Полтава
Щодня на російсько-українській війні гинуть кращі сини та доньки України. На жаль, Полтавщина також втрачає мужніх Героїв!
вчора, 06:09
Полтава
Поблизу славнозвісного Мотриного монастиря, де гайдамаки святили зброю, увічнено незламних Героїв новітньої російсько-української війни.
16 червня, 14:07