​У Кременчуці вбило струмом чергового електрика

ПОЛТАВА
27.07.2019, 11:58
​У Кременчуці вбило струмом чергового електрика

Трагедія сталася на одному з підприємств міста, повідомляють журналісти "Кримінальної України". Наголошується, що електрик, який був черговим зміни, порушив правила охорони праці.

Під час налаштування вібромашини він відкрив електрощиток і спробував під'єднати дроти. Однак, як виявилося, чоловік необережно нахилився і доторкнувся до клем напруги.

У результаті ним було отримано розряд, який виявився смертельним. Усі обставини трагедії будуть встановлюватися правоохоронцями.

Читайте також:
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
11:00
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
06:01
Полтава
Якби влада не намагалася списати всі свої гріхи на війну і ворожу окупацію, правду видно не озброєним оком. Особливо у Полтавському районі.
вчора, 14:50
Полтава
Щодня на російсько-українській війні гинуть кращі сини та доньки України. На жаль, Полтавщина також втрачає мужніх Героїв!
вчора, 06:09
Полтава
Поблизу славнозвісного Мотриного монастиря, де гайдамаки святили зброю, увічнено незламних Героїв новітньої російсько-української війни.
16 червня, 14:07
Полтава
Доки полтавські «зелені ямщики» розмірковують, в які/чиї кишені покласти гроші платників податків, інші громади турбуються про населення.
16 червня, 08:12