У лещатах подвійних стандартів

Опінії
18.07.2022, 12:25
У лещатах подвійних стандартів

От бідкаються, що зі знищенням щура війна не закінчиться, бо навколо нього – володіни з патрушевими. А ви знищіть, а потім подивимось.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Шановні, ось вчитайтеся в оце повідомлення інформаґенції УНІАН під заголовком «Чи може Україна використовувати HIMARS для ураження цілей у Криму: в ГУР відповіли».

Це дослівний заголовок подачі.

Далі компетентний чоловік, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький, перепрошуємо за трохи довгеньке його цитування, роз'яснює, чи може Україна використовувати американські РСЗВ HIMARS по території окупованого Криму:

«… На сьогоднішній день Кримський півострів став хабом переміщення всієї техніки і озброєння, яке йде з російської федерації в південні райони нашої держави. Це, насамперед, скупчення військової техніки, боєприпасів і матеріалів, які зосереджуються в Криму, а потім направляються для забезпечення російських окупаційних військ…

…Також ви бачите, наскільки активно використовується Чорноморський флот рф для нанесення ракетних ударів по нашій території. Насамперед, це системи «Калібр», фрегати, малі ракетні кораблі, підводні човни, які на постійній основі несуть бойове чергування, чекають команди, а потім проводять пуски, незважаючи на пору доби. Через те, це теж одна із цілей, які необхідно вражати, щоб забезпечити безпеку громадян, наших об'єктів та взагалі України».

Ще раз: скопіювали, вставили, перечитали двічі. Пан Скібіцький справді відповів. З'ясували, що треба бити сволоту скрізь, куди дістанемо. Занотували, побажали операторам HIMARS гарного дня.

Тут же, на УНІАНі, пан Олексій Резніков, міністр власною персоною, шеф пана Скібіцького заявляє:

«Ми брали зобов'язання, що високоточну зброю ми не будемо використовувати по російських об'єктах на території російської федерації. Ми всюди це засвідчили, навіть я персонально зробив це листом на ім'я мого колеги  ̶  керівника Пентагону,  ̶ що ми будемо використовувати американську зброю для стримування ворога та деокупації тимчасово окупованих земель тільки на території України»,  ̶  сказав він.

Водночас на запитання, чи стосуються ці зобов’язання тимчасово окупованого Криму, міністр відповів: «Він (глава Пентагону – ред.) у мене спитав це саме. Я сказав, що у нас достатньо стратегічних об'єктів на окупованих росіянами українських територіях. На що він мені відповів: ми тебе зрозуміли».

У кого з нас – УНІАНу, міністра оборони, представника ГУР МО пана Скібіцького чи вашого диванного оглядача – глибокий когнітив?! Хто, кого, про що?!!

Так можуть хлопці знищувати гидоту в окупованому Криму?

Може, для остаточного виходу світу зі стану когнітивного дисонансу треба на очі дідусеві Байдену, мудрагелю Олафу і усьому корисному ідіотству покласти ще й оці світлини? Якщо мало було Амстора в Кременчуці, вокзалу в Краматорську, Бучі, Маріуполя?

У лещатах подвійних стандартів_1
У лещатах подвійних стандартів_3

Яких ще світлин потребують «оборонці земної цивілізації»? Кому ще, крім Макрона, здається можливим діалог з маніяком? Вже ж і наш втратив надію.

Скуті брехнею, стандартами «і вашим – і нашим», хворобливим каяттям, загіпнотизовані достоєвськими і чайковськими, підленькі у підсумку «демократи»...

От бідкаються, що зі знищенням щура війна не закінчиться, бо навколо нього – володіни з патрушевими. А ви знищіть, а потім подивимось.

… Вчора була сумна нагода побачити прапори над могилами наших полеглих на війні з орками полтавців на цвинтарі в Затурино. Вже десятки прапорів. 

Будьте навіки прокляті, руські. Земля вам пухом, хлопці, дівчинко Лізо.

Читайте також:
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37
Опінії
Опинившись при владі, Республіканська партія, як правило, віддає пріоритет регресивній економічній політиці.
15 січня, 20:35
Світ
Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.
09 січня, 08:12
Політика
Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.
25.12.2022, 06:09
Опінії
За українську енергетику та опалювальний сезон можна бути абсолютно спокійним - в цій сфері зараз діє аж 5 штабів.
07.12.2022, 11:15