У лещатах подвійних стандартів

Опінії
18.07.2022, 12:25
У лещатах подвійних стандартів

От бідкаються, що зі знищенням щура війна не закінчиться, бо навколо нього – володіни з патрушевими. А ви знищіть, а потім подивимось.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Шановні, ось вчитайтеся в оце повідомлення інформаґенції УНІАН під заголовком «Чи може Україна використовувати HIMARS для ураження цілей у Криму: в ГУР відповіли».

Це дослівний заголовок подачі.

Далі компетентний чоловік, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький, перепрошуємо за трохи довгеньке його цитування, роз'яснює, чи може Україна використовувати американські РСЗВ HIMARS по території окупованого Криму:

«… На сьогоднішній день Кримський півострів став хабом переміщення всієї техніки і озброєння, яке йде з російської федерації в південні райони нашої держави. Це, насамперед, скупчення військової техніки, боєприпасів і матеріалів, які зосереджуються в Криму, а потім направляються для забезпечення російських окупаційних військ…

…Також ви бачите, наскільки активно використовується Чорноморський флот рф для нанесення ракетних ударів по нашій території. Насамперед, це системи «Калібр», фрегати, малі ракетні кораблі, підводні човни, які на постійній основі несуть бойове чергування, чекають команди, а потім проводять пуски, незважаючи на пору доби. Через те, це теж одна із цілей, які необхідно вражати, щоб забезпечити безпеку громадян, наших об'єктів та взагалі України».

Ще раз: скопіювали, вставили, перечитали двічі. Пан Скібіцький справді відповів. З'ясували, що треба бити сволоту скрізь, куди дістанемо. Занотували, побажали операторам HIMARS гарного дня.

Тут же, на УНІАНі, пан Олексій Резніков, міністр власною персоною, шеф пана Скібіцького заявляє:

«Ми брали зобов'язання, що високоточну зброю ми не будемо використовувати по російських об'єктах на території російської федерації. Ми всюди це засвідчили, навіть я персонально зробив це листом на ім'я мого колеги  ̶  керівника Пентагону,  ̶ що ми будемо використовувати американську зброю для стримування ворога та деокупації тимчасово окупованих земель тільки на території України»,  ̶  сказав він.

Водночас на запитання, чи стосуються ці зобов’язання тимчасово окупованого Криму, міністр відповів: «Він (глава Пентагону – ред.) у мене спитав це саме. Я сказав, що у нас достатньо стратегічних об'єктів на окупованих росіянами українських територіях. На що він мені відповів: ми тебе зрозуміли».

У кого з нас – УНІАНу, міністра оборони, представника ГУР МО пана Скібіцького чи вашого диванного оглядача – глибокий когнітив?! Хто, кого, про що?!!

Так можуть хлопці знищувати гидоту в окупованому Криму?

Може, для остаточного виходу світу зі стану когнітивного дисонансу треба на очі дідусеві Байдену, мудрагелю Олафу і усьому корисному ідіотству покласти ще й оці світлини? Якщо мало було Амстора в Кременчуці, вокзалу в Краматорську, Бучі, Маріуполя?

У лещатах подвійних стандартів_1
У лещатах подвійних стандартів_3

Яких ще світлин потребують «оборонці земної цивілізації»? Кому ще, крім Макрона, здається можливим діалог з маніяком? Вже ж і наш втратив надію.

Скуті брехнею, стандартами «і вашим – і нашим», хворобливим каяттям, загіпнотизовані достоєвськими і чайковськими, підленькі у підсумку «демократи»...

От бідкаються, що зі знищенням щура війна не закінчиться, бо навколо нього – володіни з патрушевими. А ви знищіть, а потім подивимось.

… Вчора була сумна нагода побачити прапори над могилами наших полеглих на війні з орками полтавців на цвинтарі в Затурино. Вже десятки прапорів. 

Будьте навіки прокляті, руські. Земля вам пухом, хлопці, дівчинко Лізо.

Читайте також:
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32
Історія
Столичний міський голова Віталій Кличко не припиняє дивувати своїм угодовством примхам сіоністів. Здорового глузду, вочевидь, не лишилося.
28 січня, 12:05
Політика
Черговий речник Офісу пРезидента опинився у центрі гучного скандалу. Поціновувач ЛҐБТ-вечірок Сергій Лещенко вважає українців тупими рабами.
24 січня, 19:04
Політика
Володимир Зеленський не має елементарних знань із права та історії. Тому кожна його законодавча ініціатива — це відверта профанація.
24 січня, 08:20
Опінії
Очільник вітчизняного міністерства закордонних справ розродився черговим перлом. Куля-в-лоб Арсеній Яценюк може покурити у стороні.
18 січня, 07:19
Опінії
Коли у державного керма блазень, чекай біди звідусіль. Але, якщо цей блазень має ще й цілу команду — буде катастрофа.
21.12.2023, 07:09