У Литві поблизу кордону з Білоруссю зникли чотири американські військові

СВІТ
26 березня, 17:41
У Литві поблизу кордону з Білоруссю зникли чотири американські військові

Вони могли загинути.

Четверо американських військових зникли поблизу кордону з Білоруссю під час навчань у Литві. Медіа пишуть, що вони, ймовірно, померли.

Про зникнення військових повідомила армія США в Європі та Африці.

У Литві поблизу кордону з Білоруссю зникли чотири американські військові_1

Там розповіли, що це сталося на полігоні поблизу литовського міста Пабраде неподалік від кордону з Білоруссю. Наразі тривають пошуки, до яких залучена армія США, збройні сили Литви, а також литовські правоохоронці.

Зниклі були військовими 1 бригади 3 піхотної дивізії.

Тим часом Delfi та LRT пишуть із посиланням на власні джерела, що військові могли загинути. Вони нібито пересувалися гусеничною рятувальною машиною M88, яка також зникла.

Генерал-лейтенант Чарльз Костанца, який командує V корпусом американських військ, подякував литовським військовим за допомогу в пошуках: «Саме така командна робота та підтримка є прикладом важливості нашого партнерства та нашої людяності незалежно від того, які прапори ми носимо на плечах».

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте підтвердив загибель чотирьох американських військових, які зникли в Литві.

Про це пише Associated Press.

Під час візиту до Варшави Рютте сказав, що отримав повідомлення про загибель солдатів, але не надав більше подробиць.

«Це ще ранні новини, тому ми не знаємо подробиць. Це справді жахлива новина, і наші думки з родинами та близькими», — зазначив він.

У розмові з AP неназваний американський посадовець зазначив, що військові потрапили в аварію на навчанні.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Як насправді помер боєць Тарас Шевченко, якого називали загиблим на фронті...
27 березня, 16:29
Світ
За однією з теорій, до Аргентини міг втекти й сам Адольф Гітлер, однак доказів цьому немає.
25 березня, 10:41
Кримінал
Українського патріота цілком свідомо застрелив дійсний військовослужбовець. Нагадаємо, що трагедія сталася 14 березня у середмісті Одеси.
16 березня, 15:12
Кримінал
Чоловік, якого підозрюють у вбивстві одеського активіста Дем’яна Ганула, виявився 46-річним дезертиром.
14 березня, 17:44
Війна
Правоохоронці порушили кримінальну справу щодо російського удару по полігону на Дніпропетровщині, де перебували українські військові.
03 березня, 16:02
Війна
У Кременчуці помер мобілізований чоловік, який перебував у районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
03 березня, 11:54