У Литві збирають кошти на Bayraktar TB2 для ЗСУ

СВІТ
28 травня, 09:41
У Литві збирають кошти на Bayraktar TB2 для ЗСУ

Литовський телеведучий і громадський діяч Андрюс Тапінас зібрав уже понад 3,3 млн євро.

Литовський телеведучий, засновник Laisvės TV і громадський діяч Андрюс Тапінас, який проводить кампанію зі збору коштів на придбання Bayraktar TB2 для українських військових, зібрав уже понад 3,3 млн євро.

О 17:15 журналіст повідомив у Facebook, що зібрано вже 3 301 216 євро із запланованих 5 млн, гроші надходять зі швидкістю близько 1500 євро на хвилину.

У своєму дописі Тапінас наголосив, що так Литва не лише купує Bayraktar, а привертає увагу світової спільноти та показує приклад, підіймає бойовий дух українців і демонструє, як литовці підтримують український народ. Кампанія зі збору розпочалася 25 травня.

До збору коштів приєдналася і попередня президентка Литви Даля Грибаускайте.

Журналіст раніше отримав згоду від влади Литви і Туреччини на придбання Bayraktar TB2, який він назвав «жахливим вбивцею російської армії». Ініціативу також підтримав міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас.

І, у той час, коли весь світ об'єднаний спільним егрегором допомоги України, робить все для перемоги України, натомість олігархи, на чолі із  Зеленським, Єрмаком, Подоляком замість допомоги ЗСУ у вигляді пожертв з украдених грошей, продовжують грабувати українців непомірними тарифами, грабіжницькими цінами на пальне та продовольчі товари.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
"Ми не заспокоїмося, доки Україна не здобуде перемогу"
22 вересня, 11:15
Опінії
Нові знання, які отримуєш при пораненні: всередині дорослої людини приблизно 5 літрів крові. І кожна крапля – на вагу золота, буквально!
19 вересня, 19:18
Світ
Пентагон оголосить про постачання зброї Україні ще на 675 млн доларів, включаючи додаткові снаряди для артилерійських ракетних установок
08 вересня, 11:40
Світ
Додаткові €200 мільйонів спрямує Федеральна республіка Німеччина для фінансування програм для біженців в Україні.
06 вересня, 09:42
Світ
Сполучені Штати мають намір і надалі підтримувати народ України у захисті свого суверенітету
03 вересня, 15:55
Світ
Президент США привітав Україну з Днем Незалежності
24 серпня, 15:36