У Мадриді з’явилася площа Лесі Українки

СВІТ
05.08.2020, 18:55
Посол Анатолій Щерба з письменником Хосе Андресом Альваро Окарісом
Посол Анатолій Щерба з письменником Хосе Андресом Альваро Окарісом

У столиці Іспанії площу, на якій розташоване посольство України, назвали ім'ям Лесі Українки

Про це  інформує “Європейська правда” з посиланням на пресслужбу посольства України в Іспанії.

“На вшанування великої доньки уккраїнського народу та її внеску у розвиток світової культури мерія міста Мадрид присвоїла ім’я Лесі Українки площі у столиці Іспанії, на якій розташоване Посольство України, а також підтримала пропозицію дипломатичної установи України щодо встановлення на цій площі пам’ятника поетесі”, – повідомляє посольство.

Нещодавно іспанський письменник Хосе Андрес Альваро Окаріс випустив працю “Леся Українка – душа України” – до 150-річного ювілею поетеси, до якої увійшла збірка її  поетичних та драматичних творів іспанською мовою. 

У Мадриді з’явилася площа Лесі Українки_1

Це одна із серії його книг про видатних людей Іспанії та світу. Минулого року Окаріс видав книгу про Тараса Шевченка, до якої також додаються перекладені твори.

“За особистий внесок Хосе Андреса Альваро Окаріса у справу поширення творів класичної української літературної спадщини та інформації про видатних українських митців в іспанському суспільстві, а також сприяння розвитку культурного співробітництва між Україною та Іспанією Анатолій Щерба нагородив іспанського письменника Почесною Грамотою Посольства України в Іспанії”, – додають у посольстві.

вибір редакції
Читайте також:
Іспанський, як і решта урядів світу, не був готовий до коронавірусної пандемії у зв'язку з чим економіка країни опинилась на межі колапсу.
06.04.2020, 10:50
Іспанські правоохоронці викрили діяльність злочинного угруповання, яке займалося підпільним виробництвом цигарок у містах Малага і Кордоба.
21.01.2020, 09:50
На тлі чергової антиукраїнської істерії в РФ, кремлівські пропагандисти не помітили видання підручника ерзянською мовою.
13:08
У SNAG є двигуни, які діють як м’язи
10:13
Валун незвичної форми на зворотному боці Місяця викликав чимало запитань у дослідників
07:17