У Манафорта виявили 60-мільйонний бізнес із російським олігархом

СВІТ
14.10.2017, 08:09
У Манафорта виявили 60-мільйонний бізнес із російським олігархом

Колишній менеджер президентської кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт має багатомільйонні фінансові зв’язки – набагато більші, ніж вважалося раніше – з наближеним до Кремля російським олігархом Олегом Дерипаскою.

Про це йдеться в розслідуванні американського телеканалу NBC News.

«Розслідування NBC News виявило, що $26 млн перейшли з рук в руки у вигляді позики між компанією, пов’язаною з Манафортом та олігархом Олегом Дерипаскою, мільярдером, який має тісні зв’язки з Кремлем», – йдеться в матеріалі.

Телеканал ознайомився з фінансовими звітами, поданими компаніями на Кіпрі та на Кайманових островах, згідно з якими стало відомо про загальну суму бізнес-операцій, яка сягає $60 млн за останні десять років.

Нагадаємо, Пол Манафорт був причетний до президентської кампанії проросійського ставленика в Україні Віктора Януковича. Під час президентської кампанії Трампа в 2016 році були оприлюднені звіти з «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, згідно з якими Манафорт отримав мільйонні суми та приховав їх від податкової.

Він був змушений піти з президентської кампанії Трампа, і зараз є одним із центральних фігурантів розслідування ФБР щодо втручання Росії у президентські вибори в США. 

Читайте також:
Провідний епідеміолог і пульмонолог Чжун Наньшань припустив, що джерело COVID-2019 не обов'язково знаходиться на території КНР.
вчора, 13:50
Дії Кремля на світовій політичній арені схвалюють лише 4% фінляндців, а Вашингтона — 7%.
вчора, 12:45
У Вільнюсі відбулася акція проти підтримки урядами країн-учасниць Євросоюзу політичного режиму на Кубі.
вчора, 11:15
Помпео наголосив, що США ніколи не визнають претензій РФ на суверенітет над Кримом.
вчора, 06:39
Спільними зусиллями військових Франції та Республіки Нігер у прикордонному регіоні Тіллабері знищено осередок джихадистів.
26 лютого, 15:35
Фінляндські банки закривають рахунки російських клієнтів у зв'язку із посиленням контролю за спробами відмивання грошей.
26 лютого, 14:00