У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців

ВІЙНА
10 жовтня, 18:43
У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців

Тривають навчання морських піхотинців та оперативного резерву першої черги.

Про це повідомляється на сторінці бригади в «Фейсбук».

Відповідно до етапів підготовки та злагодження підрозділів стартували ротні тактичні навчання морських піхотинців та військовослужбовців оперативного резерву першої черги. Мета навчань – виконання практичних питань організації бою, управління підрозділами під час ведення бойових дій та їх всебічного забезпечення. Дані навчання дають змогу підрозділам, що тренуються діяти як єдине ціле, злагоджено та бездоганно.

У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців_1
У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців_2

Під час ротних тактичних навчань морські піхотинці відпрацьовували тактичні дії в урбанізованій місцевості при штурмі та зачистці будівель з використанням сучасної системи двостороннього вогневого контакту «Лазертаг».

У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців_3
У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців_4

Наступним етапом залагодження стали батальйоно-тактичні навчання військовослужбовців оперативного резерву та особового складу бригади морської піхоти. Морські піхотинці відпрацювали дії підрозділів у складі морського десанту, захоплення морського порту та ведення бою в урбанізованій місцевості. Висування у вихідний район та виконання завдань у складі рейдового загону в умовах значної дестабілізації ситуації в районах та поза межами ведення бойових дій, активного застосування противником високоточної зброї, засобів РЕБ та сил спеціальних операцій.

У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців_5
У Миколаївській області проходять навчання морських піхотинців_6

"Морські піхотинці цілком впорались з поставленими завданнями та готові виконувати будь-які дії щодо захисту територіальної цілісності держави", - йдеться в повідомленні.

вибір редакції
Читайте також:
Командування Північноатлантичного альянсу організувало маневри бойової авіації, до якої долучилися військово-повітряні сили 14 країн-членів.
вчора, 12:00
За легендою навчань, умовні диверсанти прибули в регіон із завданням спровокувати масштабну надзвичайну ситуацію.
18 жовтня, 17:10
Виконання стрільб уночі – це завжди завдання підвищеної складності.
17 жовтня, 11:10
Кременчуцькі військовослужбовці запасу взяли участь у триденних всеукраїнських змаганнях для резервістів у Рівненській області.
04 жовтня, 09:03
Тактичні навчання у Німеччині на базі Багатонаціонального міжвидового центру стартують незабаром.
05 вересня, 17:13
Після випадку з британським есмінцем "Defender" Кремль вирішив показово розбомбити кораблі умовного противника у Севастопольській бухті.
03 липня, 16:45