У Мінську почалися затримання протестувальників

СВІТ
01.11.2020, 14:57
У Мінську почалися затримання протестувальників
Фото: uatv.ua

1 листопада у столиці з'явилися броньовані всюдиходи з кулеметами.

У центрі Мінська почали затримувати протестувальників. 

Про це повідомляється в Telegram-каналі «Наша нива».

За даними каналу, на проспекті Незалежності дві колони демонстрантів, що рухалися по тротуарах, об'єдналися в одну велику колону і рушили далі по проїжджій частині.

Силовики зробили кілька попереджувальних пострілів у повітря, коли громадяни наблизилися до співробітників ОМОНу на проспекті Незалежності. Прямого зіткнення не було. Протестувальники обійшли співробітників ОМОНу і продовжили рух.

Кількість учасників ходи в неділю, 1 листопада, у центрі міста перевищила 10 тисяч осіб.

Як стало відомо раніше, в центрі Мінська 1 листопада з'явилися броньовані всюдиходи з кулеметами, а також водомети. Техніку стягують перед запланованою акцією білорусів проти Олександра Лукашенка.

Нагадаємо, на цьому тижні Олександр Лукашенко виступив з новими погрозами щодо протестувальників. Він заявив, що не планує «брати полонених». За його словами, ті, хто блокують залізницю або розвішує біло-червоно-білий прапор, намагаються зруйнувати і дестабілізувати інфраструктуру.

Нагадаємо також, що у центрі Мінська 1 листопада з'явилися броньовані всюдиходи з кулеметами, а також водомети. 
 

Читайте також:
Олександр Марюхніч перебуває зараз в реанімації, у нього через побиття відмовили нирки.
20 січня, 19:06
Стихійні протести громадян змусили уряд звернути увагу на грабіжницькі тарифи у сфері житлово-комунального господарства.
18 січня, 10:03
Далекі від подій у Вашингтоні різні "експерти" побачили "руку Кремля", котра "намагається знищити" прогнилу американську демократію.
08 січня, 10:52
Республіканська партія, зрадивши своїх виборців, на довго втратила авторитет серед американців, а відтак і позиції у владі.
07 січня, 13:52
Не зрозуміло лише чому протест відбувається ввечері, коли ані Зеленського, ані його клерків на робочому місці давно не  має.
21.12.2020, 19:07