У Москві бояться, що США передадуть еквадорську зброю ЗСУ

СВІТ
04 лютого, 09:37
У Москві бояться, що США передадуть еквадорську зброю ЗСУ
Фото: El Horizonte

Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.

Яскравий тому приклад — передача США урядом Еквадору російської військової техніки. Урядове дипломатичне відомство ресурсної федерації московії днями виступило із протестом, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

Ротом своєї алкоречниці Марії Захарової МЗС РФ публічно вимагає від Вашинґтона «за жодних обставин не постачати це озброєння Україні». З її слів, «необачне» рішення президента Еквадору нібито ставить під загрозу міжнародну безпеку, на яку завжди плювали у Москві.

Своєю чергою, голова південноамериканської республіки Даніель Нобоа повідомив пресу, що постачання буде здійснено наперекір лементу з боліт московії, адже «військова техніка ще совєцького виробництва є брухтом». А відтак не становить для армії Еквадору ніякої цінності.

Між тим, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як у 2023 році США експортували рекордну кількість зброї. Прямі продажі військової техніки американськими компаніями зросли до $157,5 мільярда.

Читайте також:
Війна
Московити вмотивовані на знищенні українців. Америка з Європою занепокоєні та стурбовані, удаючи, що не бачать геноциду.
13:34
Світ
У 16 квітня Парламентська асамблея Ради Європи розгляне питання про прийняття Косово до складу організації.
11:43
Політика
Відповідне рішення прийняв один із комітетів Парламентської асамблеї Ради Європи.
вчора, 16:15
Світ
Низка конгресменів США, включно з Ненсі Пелосі, закликали Байдена і Блінкена припинити постачання зброї Ізраїлю.
06 квітня, 19:27
Війна
Війни бувають справедливі та несправедливі. Ця класифікація точна, проте, на жаль, не повна.
02 квітня, 07:15
Політика
Президент Туреччини відвідає Сполучені Штати 9 травня.
29 березня, 15:48