У москви тепер кріт сидить прямо на Банковій

Опінії
28 травня, 08:57
У москви тепер кріт сидить прямо на Банковій

Я ж вам завжди кажу - слідкуйте не за ротом. Слідкуйте за руками.

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Якщо вас досі турбують питання - "Чи посадять Медведчука?", "А чому не раніше?" і "Чи потрібно було використовувати кума путина для звільнення полонених?" - я поясню простими словами.

Садити його можна вже зараз і запросто. Прикривати його більше не буде ніхто. І реакції московського карлика - теж не буде. Він відпрацьований матеріал. Ще й витратний - все його бізнес-справи підтримувалися з москви в ручному режимі. Тобто - інтерес Медведчука - неефективна і витратна частина схеми для мордора.

Он, дивіться, нафтові схеми головного по ОПЗЖ вже прибирає до рук вельми ефективний "Сокар". Тобто - "та сторона" тепер буде більше заробляти, ніж витрачати.

А потрібен він був, тільки поки Київ посилав москву н@хер в усьому, що не стосувалося офіційних переговорів. Не намагаючись "заглянути в очі". Тому в запорєбріке за звичкою почали торгувати заручниками. І для цього їм потрібен був торговий представник. Щоб намагатися щось вирішувати понад "н@хер".

Тепер цих проблем у москви немає.

Коли Бігус, Гордон, і інші будуть компілювати черговий вкидання, замішуючи в купу мутні "факти" з прямими фейками - знайте. Вас намагаються відвернути від простого факту.

Медведчук не потрібен.

У москви тепер кріт сидить прямо на Банковій. НА БАНКОВІЙ. На самому верху. І, швидше за все, не на самоті.

На біса їм тепер Медведчук?

Ми намагалися його дістати. Змусили створити ТСК по "вангергейту". Але "монобольшість" посадила в крісло глави ТСК зама Пшонки. Який налаштований розслідувати не "їх справи", а ваші. "Переворот 14 року". Тому, що ця влада не може вийти в результаті розслідування сама на себе.

І кріт тепер може спокійно працювати.

Тільки ось те, що Медведчука саме "посадять" - у мене великі сумніви. Вся справа в доказовій базі. Якщо вона заснована виключно на "плівках" - справу розвалять у всіх інстанціях.

І всі покидьки будуть в профіті. У "того боку" скоротяться витрати на дорогого кума. Як і довжина ланцюжка. Тепер вона найкоротша. Кремль-Банкова. Тому, що кроту тепер нічого не загрожує.

А Медведчук виграє суди, і буде в безпеці. І відчувати себе добре.
Тому, що саме за каденцію нинішньої влади він потрапив в список найбагатших людей України. Тобто - рекордно "піднявся". Йому тепер вистачить.

Я ж вам завжди кажу - слідкуйте не за ротом. Слідкуйте за руками.

Що б влада не говорила грізно морщачи лобика - справи говорять одне. Їх влаштовує не тільки старий "парламентер" Медведчук на свободі.

Але і кріт в керівництві країни.

Це просто питання їх ефективності. У виконанні своїх завдань.

Про що ми, свого часу поговоримо вже на їх суді.

Читайте також:
Душанбе завжди вважав леґітимною владою в Афґаністані офіційний Кабул і ніколи не вів перемовини з повстанцями-пуштунами.
вчора, 13:52
Суд зобов’язав ДБР порушити справу через державну зраду президента Володимира Зеленського та його оточення.
23 липня, 18:05
В Умані чиновники підробили документи та продали хасидам 8 гектарів
23 липня, 13:50
Острів Зміїний під загрозою окупації
21 липня, 12:15
Попри повну науково-історичну нікчемність статті Путіна, ми не можемо ігнорувати ті загрози для безпеки України, які вона висвітлює.
19 липня, 10:40
Зеленський продовжує узурпувати владу ! Депутати пропонують масово звільнити голів судів та скасувати для них доплати
17 липня, 13:15