У МОЗ викрили схему розкрадань, правоохоронці проводять обшуки

КРИМІНАЛ
14.07.2025, 17:47
У МОЗ викрили схему розкрадань, правоохоронці проводять обшуки

Національна поліція та прокуратура 14 липня проводять обшуки в афілійованих структурах Національної служби здоровʼя.

Про це повідомляють Українська правда та РБК-Україна із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що йдеться про компанії, які є надавачами медичних послуг за кошти, розпорядником яких є Міністерство охорони здоровʼя України.

У ході розслідування слідчі викрили схему привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах, яка, за попередніми даними, діяла у 2024-2025 роках за сприяння керівництва МОЗ. Кримінальне провадження у цій справі було відкрито на початку 2025 року.

За даними джерел, йдеться про десятки мільйонів гривень бюджетних коштів.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
вчора, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
вчора, 16:41
Кримінал
Поки одні будували маєтки під час війни, інші допомагали армії.
21 червня, 20:04
Кримінал
Будинок за 5 мільйонів і квартира за 4 мільйони.
19 червня, 20:47