СПОРТ
17.06.2023, 07:05

Це перша перемога національної збірної України під керівництвом Сергія Реброва

16 червня команда Сергія Реброва влаштувала блискучий камбек на полі суперників.

Учора в Скоп'є матчем проти команди Північної Македонії збірна України продовжила боротьбу у відборі Євро-2024.

Синьо-жовті виступають у групі С разом із командами Англії, Італії, Північної Македонії та Мальти. Дві найкращі збірні отримають прямі путівки на форум до Німеччини. Утім, для учасників ще буде шанс пробитися на чемпіонат через плей-оф Ліги націй.

Гра стартувала о 21:45 за київським часом у столиці Північної Македонії Скоп'є на полі стадіону «Тоше Проеськи». Це був перший офіційний поєдинок української команди під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва.

У надважкому поєдинку збірна України здобула виїзну перемогу на Північною Македонією_1

Команда Сергія Реброва пропустила двічі в першому таймі, проте згодом відігралась завдяки голам Іллі Забарного та Юхтма Коноплі.

Для обох захисників точні удари виявились дебютними в футболці національної команди. Для Забарного це 26 матч за збірну, а для Коноплі — 4.

На 28 хвилині поєдинку Матвієнко під час подачі з лівого флангу на дальню стійку зіграв рукою у штатному майданчику.

Рефері призначив пенальті, який реалізував Барді, поклавши м'яч під праву стійку.

На 39 хвилині Ельмас здалеку з лівого флангу пробив під протилежну стійку, та подвоїв перевагу збірної Північної Македонії.

Команди пішли на перерву за рахунку 2:0.

На 62 хвилині Циганков виконав подачу кутового з правого флангу на межу воротарського майданчика, а Забарний забив головою з другого поверху.

На 67 хвилині Конопля в дотик із правого флангу штрафного завершив під дальню стійку простріл Мудрика від лицьової на протилежному боці чужих володінь, та зрівняв рахунок у поєдинку.

На 72-й хвилині був вилучений Візар Мусліу (Північна Македонія) (друге попередження).

На 83 хвилині подача Мудрика з лівого флангу до центру штрафного залишила Циганкова одного перед воротами й той головою перекинув воротаря, та забив переможний гол збірної України.

Нагадаємо, у першому матчі відбору Україна програла Англії, а македонці обіграли Мальту. 19 червня у Словаччині збірна України зіграє проти Мальти.

Отже, "синьо-жовті" набрали перші 3 очки у відборі. Стільки ж мають і македонці та італійці, а збірна Англії набрала 9 пунктів. Щоправда, "Три леви" провели три матчі проти двох у згаданих команд. У п'ятницю ввечері англійці розгромили збірну Мальти на виїзді (4:0).

Українці здобули три перемоги поспіль.
26 березня, 18:10
Спорт
Українці у компенсований час вирвали перемогу над Англією.
17.10.2023, 07:48
Спорт
У місті Куала-Лумпур, Малайзія, завершився чемпіонат світу з футболу серед спортсменів з вадами слуху.
07.10.2023, 15:01
Спорт
"Ворскла" провела п'ять матчів в УПЛ і йде на сьомому рядку турнірної таблиці
18.09.2023, 09:20
Спорт
Збірна України U-21 зустрінеться з однолітками з Франції у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023
02.07.2023, 06:55