У неділю ветерани «Ворскли» та футболу Полтавщини зіграють до 20-річчя «бронзи» «біло-зелених»

ПОЛТАВА
26.05.2017, 13:46

Цього року полтавські шанувальники футболу відзначають 20-річчя завоювання «Ворсклою» бронзових медалей чемпіонату України. До цього дня вирішили провести товариський матч між складом «біло-зелених» того сезону та ветеранами футболу Полтавщини.

У сезоні 1996/97 вистачало скептиків, та більшість знали напевне – успіх «Ворскли» та її тренера Віктора Пожечевського не був випадковістю. У матчі зіграють такі метри полтавського футболу як Ковтун, Мачоган, Омельчук, Кобзар, Кислов, Чуйченко та легенда «Ворскли» Іван Шарій.

Гра ««Ворскла» 1996/1997» – «Збірна ветеранів футболу Полтавщини» пройде на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського в неділю, 28 травня, о 13:00. Вхід вільний.

Віктор Карпенко


Читайте також:
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
11 липня, 17:23
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
08 липня, 16:03
Полтава
Вперше збірна команда Полтавської області стала чемпіонами України.
07 липня, 13:49
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
06 липня, 13:30
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
05 липня, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25