У Нехворощі палало очеретяне болото

ПОЛТАВА
04.09.2019, 08:48
У Нехворощі палало очеретяне болото

У середу, 3 вересня, на території Нехворощанської об'єднаної територіальної громади спалахнув очерет на заболоченій місцевості. Про це повідомляють місцеві чиновники у соціальній мережі Facebook.

Селяни виходили з відрами води, намагалися збити полум’я гілками дерев, гасили всіма підручними засобами, аби не допустити займання власного майна. На місце події оперативно прибула спецтехніка, надана місцевими підприємцями для гасіння пожежі.

За словами чиновників Нехворощанської ОТГ, ймовірно, інцидент спровокував людський фактор, тобто — підпал. Виконавчий комітет сільської ради звертається до сумління мешканців громади бути максимально обережні з вогнем, особливо на відкритій території.

(Фото: "Нехворощанська ОТГ")

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18