У новорічному випуску Зе-Квартал висміяв мешканців тимчасово окупованого Скадовська

ПОЛІТИКА
02 січня, 16:15
У новорічному випуску Зе-Квартал висміяв мешканців тимчасово окупованого Скадовська

Міський голова Скадовська закликав режисерів «Кварталу 95» вибачитися перед людьми.

Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв відреагував на недолугий жарт «Зе-Кварталу» про незнання жителями тимчасово окупованого росіянами міста української мови.

Яковлєв опублікував відео, в якому закликав режисерів «Зе-Кварталу»  вибачитися перед людьми за «сіськи» зі Скадовська.

«Дуже правий був Петлюра, який казав: «Нам не так страшні московські воші, нам страшні українські гниди». Жарти про «сіськи» зі Скадовська, напевно комусь здаються дуже дотепними. Але хай це буде на совісті режисерів. Сподіваюся у них вистачить сили вибачитися перед українцями. Скадовськ сьогодні в окупації, і дійсно, чого зараз потребують скадовчани, це підтримки» — наголосив міський голова.

Він зауважив, що у місті багато людей були російськомовними, але усі добре розуміють українську і добре говорять українською.

Яковлєв оголосив про старт флешмобу у відповідь на випад «гумористів».

«Тому я запускаю флешмоб «Скадовськ говорить українською». Пропоную усім скадовчанам підтримати і зачитати щось українською. Незалежно від того, де ви є тепер, знаю що в серці ви любите Скадовськ. Український Скадовськ. Бо саме за українську мову і культуру сьогодні нас намагається знищити орда» — сказав очільник Скадовська.

«Квартал 95» випустили номер, де нібито скадовчанка намагається говорити українською на Закарпатті, проте не знає навіть елементарних слів і робить дуже грубі помилки.

«Ві мене конєчно вібачте, я просто знаєтє, я всє своє жизнью розговорювала на росіянскому язику. Патамушта я сіськадовська. Город єсть такий в Херсонской області, Скадовськ. Тому я сіськадовська» — заявила вона, після чого додала, що тільки в школі «волчара» українську мову, і з тих пір «заблювала» багато слів.

Українці розцінили цей номер як «плювок в душу», особливо враховуючи, що Скадовськ зараз в окупації, і його жителям, яких Зеленський віддав на поталу російським окупантам, й так важко. 


«Останній Бастіон» нагадує читачам, що найвеличніший лідор Всесвіту Володимир Зеленський досі не вибачився за приниження України та українців.

Це відбулося у липні 2016 року в Юрмалі. Російсько-українська війна тривала вже два роки. Виступ Зеленського тоді здійняв хвилю обурення у соцмережах.

«Гумористи» почали з того, що оголосили початок 4-денного фестивалю, на якому познайомлять з культурою своєї батьківщини.

«Так, ми народ, у якого культури вистачає всього на чотири дні», - «пожартували» кварталівці.

Після цього на сцену вийшов Зеленський в образі Петра Порошенка і почав жартувати на тему кредитів, які Україна «випрошує» в інших країн.

«Україна, як актриса у німецькому фільмі для дорослих. Готова прийняти у будь-якій кількості з будь-якого боку», - заявив зі сцени Володимир Зеленський.

Це відео досі є на каналі «Квартал 95», актори якого позиціонують себе як «патріотів» України. Його ніхто не видалив. Жоден з акторів не вибачився за цей ганебний вчинок.

За 7 років не почули ми вибачень і від Володимира Зеленського, бо він чітко дотримується позиції, яку озвучив в рамках передвиборної кампанії: «Я вам ничего не должен».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Десять років тому вистояла Україна і українці, а Зеленські тоді публічно знущалися над закатованими протестувальниками.
20 лютого, 15:05
Політика
«1+1 media» та «Квартал 95» не хочуть визнавати свої помилки та продовжуватимуть знущатися з українців.
03 січня, 16:10
Опінії
А ще в 2018-2019 році гарно проводила час в окупованому Криму — в Феодосії, Коктебелі та Ялті.
03 січня, 09:50
Виміри
Мамаївське кодло у Полтавській міській раді та Інституті розвитку міста саботувало вшанування пам'яті Героя України
28.06.2023, 15:25
Виміри
Мамаївські колаборанти відмовилися вшановувати пам'ять Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.
07.04.2023, 11:55
Виміри
Валерій Пархоменко позбавив полтавську громаду права перейменувати одну з вулиць міста на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.
15.03.2023, 19:35