Археологи відкопали фрагмент зображення старозавітної історії в одному з храмів пізньоримського періоду у провінції Нижня Ґалілея.
Про результати відповідного дослідження повідомили американські науковці з Університету Північної Кароліни, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".
Як вдалося встановити на місці земляних робіт, виявлену кольорову мозаїку було створено на храмовій стіні приблизно у 400 році після Різдва Христового.
«У центрі знаходиться напис мовою старозавітних пророків, обрамлений вінком, а з боків від неї – написи арамейською з іменами жертводавців або майстрів. На мозаїці також зображені леви та інші тварини. Ми також виявили додаткові фрагменти знайдених раніше мозаїчних панелей, на яких зображені епізоди із Самсоном і лисицями, а також з біблійним героєм, що несе на плечах браму Ґази», – відзвітували археологи.
Після розкопок місцева влада планує організувати туристичні тури, створивши нову пам'ятку для відвідувачів з усього світу, роблячи наголос на релігійній складовій знахідки.
Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що у Львівській області археологи виявили артефакти часів Римської імперії.