У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль.

Опінії
03.03.2021, 15:45
Максим Грищук
Максим Грищук

Злодії розбили скло водійських дверей Land Rover Discovery прокурора та поцупили відеореєстратор із салону автівки.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Dетектив-Info повідомляє, що 2 березня 2021 року в першого заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль. Злодії розбили скло водійських дверей Land Rover Discovery прокурора, припаркованого на вулиці Олени Теліги, і поцупили відеореєстратор із салону автівки.

Можливо, дійсно працювали автомобільні злодії – це також не виключається. Але раджу Максиму Олександровичу, про всяк випадок, поцікавитись у керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського, чи не знімав Андрій Володимирович останнім часом засоби негласного зняття інформації з автомобіля в.о.керівника САП. Якщо знімав – то бог з ним, робота є робота, але відеореєстратор нехай поверне.

Приношу вибачення керівнику Головного підрозділу детективів НАБУ Андрію Калужинському за те, що останнім часом рідко згадую його в своїх пасквілях – у країні таке коїться, що нема часу приділити належну увагу Андрію Володимировичу. Обіцяю, що буду частіше про нього писати. А зараз публікую висновок службового розслідування Управління внутрішнього контролю НАБУ, в якому йдеться про те, як Калужинський, користуючись своєю посадою, залучив до співпраці негласного позаштатного співробітника НАБУ Євгена Шевченка – патентованого афериста, який працював водієм найвідомішого українського шахрая Кості Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же Семен Семенченко).

З кінця 2015 року Шевченко перетворився на довірену особу керівництва НАБУ – судячи з матеріалів службового розслідування, саме через Шевченка фігуранти кримінальних проваджень передавали гроші Ситнику та Калужинському. При цьому негласний співробітник НАБУ Шевченко виконував оперативні завдання Калужинського без належного документального оформлення й без винесення прокурором САП постанови про залучення до проведення негласних слідчих (розшукових) дій «контроль за вчиненням злочину». Це дозволяло Калужинському привласнювати кошти, здобуті Шевченком у ході так званих «оперативних заходів», та фальсифікувати справи, у яких негласний позаштатний співробітник НАБУ Шевченко фігурує просто як «свідок», ніяк не пов’язаний з Калужинським.

Сподіваюсь, що ці матеріали стануть у пригоді Вищому антикорупційному суду, де розглядаються зараз чи розглядатимуться в найближчому майбутньому кримінальні провадження, сфальсифіковані Калужинським з використанням його «таємного агента».

У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль._1
У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль._3
У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль._5
У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль._7
У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль._9
У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль._11
У першого заступника керівника САП Максима Грищука невідомі «обчистили» автомобіль._13

Початок документа викладений тут, тут і отут.

Слід зауважити, що діти, які народилися, коли Ситника вперше хотіли звільнити, скоро підуть до школи.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
За даним представника української громади у Франції Володимира Когутяка, конфлікт виник через те, що жінки слухали українську музику
12 вересня, 20:40
Кримінал
Останній Бастіон нагадує Керівнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року...
12 вересня, 12:45
Кримінал
"Слуга народу" отримав подарунок від влади на наш День Незалежності
25 серпня, 14:40
Політика
Картель Андрія Ярмака понад 4 місяці блокує логістику постачання зброї ЗСУ
22 серпня, 10:05
Політика
Спартц стверджує, що Єрмак розпочав наклепницьку кампанію проти неї
12 липня, 10:05
Виміри
Соратник зрадника Іллі Киви очолив «Фонд майна» у так званій «військово-цивільній адміністрації Херсонщини».
11 липня, 12:45