У Пирятинському районі зберігається небезпека через африканську чуму свиней

ПОЛТАВА
04.09.2019, 07:30
У Пирятинському районі зберігається небезпека через африканську чуму свиней

Чиновники Пирятинської міської ради повідомили про загрозливу ситуацію щодо африканської чуми свиней (АЧС). Останні випадки масового захворювання свиней зареєстровано у селі Харківці (2015 рік) та на фермі "Каплинцівське" (2017 рік).

Зазначається, що африканська чума свиней — вірусна хвороба, яка характеризується високою смертністю та завдає значних економічних збитків, але не становить небезпеки для людини. Загибель хворих тварин настає переважно на 7-10 добу з моменту прояву перших клінічних ознак хвороби, лікування АЧС відсутнє.

Чиновники закликають власників утримувати своїх свиней у закритих приміщеннях, не допускати їх контакту з іншими тваринами. Про всі випадки захворювання і раптову загибель свиней негайно повідомляти працівників Держпродспоживслужби за номером телефону: 2-22-13.

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48