У ПНПУ зібрали понад 4 тисячі гривень воїнам АТО за 2 дні

ПОЛТАВА
12.11.2014, 11:21
У ПНПУ зібрали понад 4 тисячі гривень воїнам АТО за 2 дні

Волонтерський сектор факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка провів двохденний благодійний ярмарок «Дари осені». За 2 дні плідної спільної роботи студентів та викладачів факультету філології та журналістики вдалося зібрати 4284 грн, які будуть надіслані воїнам Полтавської області, які постраждали в зоні АТО і потребують довгострокової реабілітації.

У перший день студенти та викладачі філологічного факультету виставили на продаж різноманітні смаколики власного приготування. Просторий поверх факультету вмістив близько 30 продавців-кулінарів, які частували печивом, пирогами, тортами, желе, різноманітними булочками та млинцями. Справжнім делікатесом виставки стали суші, приготовані студентами-журналістами 1 курсу. Викладачі факультету пригощали полтавськими галушками, варениками з капустою, випічкою та солодощами. Також вмить розкупили власноручно вирощений трав’яний чай від заступника декана Тарасової Наталії Іванівни.

11 жовтня стартував 2 етап ярмарки – продаж виробів hand-made. «Таким розмаїттям поробок і прикрас ми довели,що філологи не тільки знавці мов та експерти з літератури, а ще й справжні майстри прикладного мистецтва», - розповідає заступник декана з виховної роботи Кришталь Наталія Анатоліївна. Протягом 2 днів працювала також шкатулка з побажаннями на майбутню сесію та патріотична фото-ширма. Долучилися до ярмарку і студенти факультету технології та дизайну, психолого-педагогічного факультету.

Благодійний ярмарок – ось ще один спосіб допомогти тим, хто захищає наші життя. Головне – бажання. З Україною в серці!

БІЛОВОД АННА,
голова волонтерського сектору 

факультету філології та журналістики 

ПНПУ імені В. Г. Короленка


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05