У Польщі створюють кризовий штаб, очікуючи чергових спроб перебріхування історії Путіним

СВІТ
20.01.2020, 16:19
У Польщі створюють кризовий штаб, очікуючи чергових спроб перебріхування історії Путіним
Фото: yablor.ru

Кризовий штаб створюють у зв’язку з наближенням світового форуму Голокосту й очікуваного виступу на ньому Путіна.

У канцелярії президента Польщі створюють кризовий штаб у зв’язку з наближенням світового форуму Голокосту в Ізраїлі й очікуваного виступу на ньому президента РФ Путіна.

Про це повідомляє RMF24.

Найбільші побоювання польської влади викликає планований виступ президента Росії. Зазначається, що Путін в черговий раз може атакувати Польщу і знову очорнити її, звинувативши в співучасті в нищенні євреїв.

Через це в президентській канцелярії створюється штаб, що складається з комунікаційних експертів та істориків, які швидко вихоплювати брехливі твердження Путіна. У свою чергу, канцелярія прем'єр-міністра підготувала серію платних статей в американських та ізраїльських газетах, покликаних показати польську версію історичних подій.

Повідомляється, що ході форуму, який стартує в найближчий четвер, свої виступи матимуть, зокрема, віце-президент США Майк Пенс, британський принц Чарльз, президент Франції Еммануель Макрон і президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Нагадаємо, 9 січня Сейм Польщі ухвалив резолюцію, в якій засудив провокаційні і брехливі висловлювання представників вищих органів влади РФ, які намагаються перекласти на Польщу відповідальність за початок Другої світової війни.

У Польщі наголосили, що до початку Другої світової війни привели два тодішні тоталітарні режими: гітлерівська Німеччина та сталінський Радянський Союз.

Путін також раніше назвав «сволотою та антисемітською свинею» посла Польщі в нацистській Німеччині Юзефа Липського, який нібито підтримував ідею Адольфа Гітлера вислати польських євреїв в Африку. Після цих слів до МЗС Польщі викликали російського посла.

вибір редакції
Читайте також:
Польські дипломати вважають можливою миротворчу операцію на Донбасі за участю НАТО.
16.02.2020, 07:24
Варшавська битва відбулася 13-25 серпня 1920 року. Тоді об’єднане польсько-українське військо розгромило 200-тисячну армію більшовиків.
27.01.2020, 19:29
Анджей Дуда висловив обурення з приводу замовчування ролі поляків у боротьбі проти нацизму у Другій світовій війні.
24.01.2020, 09:15
У польському парламенті готують законопроект, який забороняє поширення російської пропаганди з приводу польської історії.
08.01.2020, 20:01
Очільник Пентаґону переконує владу України у всебічній підтримці з боку Америки. Кремлю варто забути про повномасштабну агресію.
вчора, 14:09
Світову спільноту непокоїть мілітаризована політика Північної Кореї, яка активно проводить військові експерименти.
вчора, 09:55