У Польщі на заводі з виготовлення зброї пролунав вибух. Загинула людина

СВІТ
10 червня, 15:31
У Польщі на заводі з виготовлення зброї пролунав вибух. Загинула людина

На заводі була створена спеціальна група для з'ясування причин трагедії.

У польському місті Скаржисько-Каменна на заводі з виготовлення зброї Mesko встався вибух у центрі ракетного палива, передає RMF24. Загинув 59-річний чоловік.

Вказано, що в момент вибуху всередині перебували двоє людей – один з них загинув, інший дістав поранення. Ще одна людина була на вулиці, вона не постраждала.

«У нас стався вибух у центрі ракетного палива, який ввели в експлуатацію кілька років тому», – підтвердила RMF FM президент заводу Ельжбета Сренявська.

Вона запевнила, що керівництво заводу вже розслідує причини вибуху. За її словами, центр сучасний, тому все, що там відбувається, записується на відеокамери.

На місці події працює пожежна бригада, а також приземлився гелікоптер Повітряної служби порятунку. Постраждалого чоловіка доставили до лікарні. Його життю нічого не загрожує. Пожежу, яка виникла внаслідок вибуху, вже загасили.

«На місці працює поліція. Під наглядом прокурора ми будемо з'ясовувати обставини цієї драматичної події», - повідомив помічник комісара Ярослав Гвуздзь.

На заводі Mesko також була створена спеціальна група для з'ясування причин трагедії. 


«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Національний центр управління кризами (НЦУК) Литви закликав підприємства та організації, що підтримують Україну, підвищити рівень пильності й посилити пожежну безпеку, попереджаючи про можливі провокації з боку росії.

В європейських країнах за останні місяці стались кілька масштабних підпалів. Минулого тижня пожежу зафіксували в торговельному центрі IKEA у Вільнюсі, а нещодавно масштабна пожежа спалахнула в торговельному центрі у Варшаві.

Польська влада не виключає, що численні пожежі, які останнім часом фіксують у країні, можуть бути пов’язані з діяльністю ворожих іноземних акторів.

Водночас прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск нещодавно заявив, що на іноземний слід наразі ніщо не вказує.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Президент Польщі Анджей Дуда раніше говорив, що не підпише закон, навіть якщо він потрапить на його стіл.
12 липня, 17:07
Світ
Через участь рф у гібридній війні проти держав ЄС Польща ввела обмеження на пересування російських дипломатів в середині країни.
28 травня, 10:00
Політика
Гжегож Браун продемонстрував, що у Польщі не місце чужинським символам.
13.12.2023, 09:44
Світ
Польський Сейм обрав лідера «Громадянської коаліції» Дональда Туска новим прем'єр-міністром країни.
11.12.2023, 20:03
Світ
Xs зможе цей уряд отримати у Сеймі вотум довіри?
28.11.2023, 06:45
Світ
Бездіяльність ЗЕкоманди у боротьбі з корупцією це цвях до домовини. Ваш український цвях.
22.09.2023, 06:35