У Полтаві можуть зупинити роботу понад 400 ліфтів

ПОЛТАВА
09 січня, 17:25
У Полтаві можуть зупинити роботу понад 400 ліфтів

На початок 2020 року в Полтавській області близько 50 відсотків ліфтів відпрацювали свій встановлений термін служби.

Всі вони потребують негайної заміни.

Окрім іншого про це йшлося під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, яка відбулася в режимі відеоселектору.

У Полтаві основну кількість ліфтів, які сьогодні перебувають в експлуатації, введено в дію у період масового будівництва житла в 70-х та 80-х роках минулого століття.

Нині на обліку в управлінні Держпраці перебуває 2964 ліфтів, із них із терміном експлуатації понад 25 років – 1946. У житловому фонді міста Полтави налічується 1329 ліфтів в тому числі 813 установлених у будинках комунальної власності.

Технічний стан значної кількості ліфтів у зв’язку з відпрацюванням установленого терміну експлуатації не може забезпечити їх безпечність та надійність.

Із загальної кількості ліфтів, установлених у житлових будинках та гуртожитках, 50% відпрацювали встановлений термін служби. Ці ліфти підлягають експертному обстеженню з метою визначення можливості та умов їх подальшої експлуатації або повної заміни чи модернізації.


Говорили посадовці і про виявлення та закриття незаконних АЗС.

Загалом, на засіданні комісії розглядали питання про ідентифікацію та паспортизацію об’єктів, які становлять потенціал для виникнення надзвичайних ситуацій.

Читайте також:
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12
У Полтаві планують комплексно підійти до очищення річкової води та прибережної території.
26 червня, 13:28
25 червня на вулицях Баленка, 3 та Коваля, 3 відбувся черговий демонтаж тимчасових споруд, встановлених без відповідних дозволів.
25 червня, 17:55
Постійна комісія Пирятинської міської ради з питань планування і бюджету розглянула питання про внесення змін до програми благоустрою.
25 червня, 09:18