У Полтаві молодий чоловік впав із четвертого поверху

ПОЛТАВА
07.11.2019, 07:18

6 листопада мешканець Шевченківського району Полтави впав із четвертого поверху багатоповерховного житлового будинку.

Потерпілий 1999 року народження.

Про це вранці 7 листопада повідомив начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Чоловіка направили до реанімаційного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні з попереднім діагнозом «кататравма».

«Травми потерпілий отримав з власної необережності, внаслідок падіння з 4-го поверху багатоповерхового житлового будинку. Обставини події встановлюються. Стан здоров’я чоловіка тяжкий», – прокоментував ситуацію Віктор Стеблянко.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56