У Полтаві не вистачає 300 дорожніх знаків і світлофорів

ПОЛТАВА
30.10.2014, 12:06
У Полтаві не вистачає 300 дорожніх знаків і світлофорів

Система дорожніх знаків і покажчиків дорожнього руху в Полтаві перебуває у незадовільному стані.

Про це повідомляє сектор організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг УДАІ УМВС України в Полтавській області.

Зокрема, в обласному центрі не вистачає понад 300 дорожніх знаків. А серед наявних значна їхня кількість знаходиться у стані, що не відповідає вимогам державного стандарту.

До такого висновку в УДАІ у Полтавській області дійшли після проведення обстеження вулично-шляхової мережі.

За інформацією автоінспекції області найбільше бракує знаків пріоритету на перехрестях вулиць та світлофорів на пішохідних переходах, що знаходяться на перехрестях.

Крім цього тривалий час на небезпечних ділянках вулично-шляхової мережі міста відсутнє або має пошкодження транспортне огородження, зокрема на вулицях Вороніна, Сакко та на підїзді до селища Червоний Шлях, якими здійснюються пасажирські перевезення на маршрутах загального користування, зазначають в ДАІ.


Читайте також:
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
вчора, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
03 липня, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39