У Полтаві презентували кращі європейські ВНЗ

ПОЛТАВА
14.11.2016, 18:27
У Полтаві презентували кращі європейські ВНЗ

У Полтавській обласній бібліотеці імені І. П. Котляревського абітурієнтам показали кращі українські та європейські ВНЗ для вступу.

В рамках щорічної виставки-презентації "Полтавський абітурієнт 2017" школярам та студентам показали чимало варіантів для отримання вищої освіти. До заходу долучилися не лише школярі, а й студенти, яких не влаштовує якість освіти в Україні і саме тому вони бажають виїхати навчатися за кордон.

Як зазначив директор виставкового центру ТіС Сергій Семізаров, така подія є знаковою, хоча й очікуваною для Полтави.

- Такого роду виставки важливі для обох сторін: абітурієнтів та самих навчальних закладів. Шкода, що не всі полтавські університети взяли участь у заході. Та не дивлячись на це, ми сьогодні побачили більше 20-и ВНЗ з України та Європи - резюмує Сергій Семізаров.

За його словами, такі заходи є корисними для тих абітурієнтів, які не мають коштів та часу, аби замовляти спеціальні тури університетами тієї ж Польщі чи Чехії.

Загалом, виставка триватиме сьогодні й завтра у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки імені І. П. Котляревського.


Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
вчора, 09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18