У Полтаві пройшло подвійне мистецьке свято

МИСТЕЦТВО
07.12.2019, 17:58

6 грудня зал Галереї мистецтв об’єднав дві урочисті події поціновувачів мистецтва.

Ними стали церемонія нагородження лауреатів щорічної міської премії імені Миколи Ярошенка та виставка творів народного художника України Володимира Колеснікова «Koles. Життя в мистецтві».

Щорічна міська премія імені Миколи Ярошенка була започаткована в 2010 році з метою підтримки митців Полтави, талановитої молоді та підростаючого покоління.

Відзнаки отримали шестеро лауреатів.

У сфері образотворчого мистецтва ними стали: Лавренко Анатолій Іванович (живопис), Рідна Галина Іванівна (графіка) та Олешко Сергій Олександрович (скульптура).

За організацію і проведення мистецьких акцій відзнаку отримав колектив Народного аматорського ансамблю скрипалів-викладачів Полтавської Дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди.

За наукові праці та дослідження в галузі мистецтва була відзначена Луньова Тетяна Володимирівна.

За сприяння розвитку музею та поповнення колекції Полтавського художнього музею імені М. Ярошенка – Грицай Тетяна Борисівна.

Володимир Колєсніков був одним з перших лауреатів премії імені Миколи Ярошенка. Він був автором монументальних розписів в приміщеннях медичної академії, автовокзалу та аеропорту, ініціатором створення дитячої художньої галереї імені Сашу Путрі, засновником творчого об’єднання «Мистецтво» та Галереї «Парсуна».

Читайте також:
Відділ культури та туризму Пирятинської міської ради запрошує мешканців долучитися до культурно-просвітницької події.
05 березня, 08:55
Колишній очільник Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко розкаже про наукову точність і художнє осмислення історичного кіно.
11 лютого, 11:40
Театралізоване дійство за книгою "Дивовижні пригоди в лісовій школі", презентували юні мешканці Лубен.
07 лютого, 10:20
Охочих до театрального мистецтва мешканців Дніпра запрошують на кіновиставу, присвячену 100-річчю театру імені Івана Франка.
28 січня, 08:45
Основною темою робіт митця є рідне місто.
11 січня, 12:32
У суботу 4 січня у Полтаві відбудеться святковий концерт рок-гурту "Oneyroid".
03 січня, 15:05