У Полтаві розпочалася підготовка до перенесення скандальної «Коффішки» на нове місце (відео)

ПОЛТАВА
09.11.2019, 16:14

Кав’ярня «Коффішка» розташована посеред вулиці Соборності, в самісінькому центрі Полтави.

Від самого початку свого існування об’єкт сумнівної архітектурної форми дратував активну частину містян.

Можна сказати, що «Коффішка» стала раковою пухлиною у тілі історичної частини міста, а також пам'ятником корумпованості влади і байдужості та несмаку пересічних мешканців.

Восени цього року у міськраді таки дослухалися до здорового глузду. «Коффішку» приберуть від входу у «Злато місто». Щоправда, від цього заклад не припинить свого існування: для нього посадовці виділили земельну ділянку неподалік будівлі Полтавського музичного училища.

Відзначимо, що в 17 столітті на цьому місці побудували дерев’яний храм. У другій половині 18 століття його змінила мурована церква. Поблизу церкви був цвинтар, але його межі достеменно невідомі.

Читайте також:
57% від витрачених 7,4 млн грн за перші 6 місяців 2020 року з бюджету Хорольської міської ради вклали у благоустрій та охорону здоров'я.
09:27
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58