У Полтаві відкрилася виставка робіт Миколи Підгорного (відео)

20.09.2019, 17:46

20 вересня у Полтаві відкрилася виставка «Микола Підгорний. Живопис, графіка». Виставка присвячена 75-річному ювілею художника та Дню міста.

Кожні п’ять років останніх двох десятиліть Микола Підгорний розгортає масштабні експозиції в просторих залах Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка.

Глядачі виставки мали змогу ознайомитись з живописними та графічними творами різних років. Вони надійшли на виставку із полтавських музеїв та приватних колекцій, а також із майстерні художника – всього 175 робіт.

Індивідуальність та екстраординарність виражається в потужній енергетиці творів. Гості заходу ділилися, що, один раз побачивши полотна художника, більше їх не сплутаєш із жодними іншими. 

Читайте також:
Історія
В середині XVII століття українські козаки здобули власну державність, але не змогли її втримати через внутрішні чвари.
21:18
Історія
Від Косового поля до Конституції: історія одного дня в століттях.
08:05
Історія
У червні згадуємо одну з найстрашніших трагедій радянського терору — вбивства в урочищі Саліна.
вчора, 06:25
Історія
Що може об’єднувати шахову фігуру, мініатюрну гармату, тютюнову люльку й уламок кавової чашки?
26 червня, 12:21
Історія
Кілер Сталіна №1: як НКВС знищило власного майстра політичних убивств.
24 червня, 19:05