У Полтаві відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії ЧАЕС

ПОЛТАВА
14.12.2019, 08:51

Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.

Щороку 14 грудня відзначається день введення в експлуатацію комплексу захисних споруд, або «Саркофагу» на Чорнобильській АЕС.

Напередодні, 13 грудня, ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.

Чорнобильці переконані, що нині в Україні діє антисоціальна політика. Наступного року, як і в попередні, на соціальні програми чорнобильців передбачено мізерні кошти. Таку політику чорнобильці називають безвідповідальною. Адже коли ціни ростуть на продукти та ліки, соціальна допомога залишається на однаковому рівні. 

У першу чергу ліквідаторів турбує здоров’я. Вони не розуміють як будуть лікуватися за новою медичною реформою та які будуть отримувати пенсії. Адже коштів, які заклали у бюджет виявилось недостатньо, – зазначив голова обласної організації «Союз Чорнобиль» Віктор Шкурпела.

Читайте також:
Полтавські пожежники та працівники лісового господарства вчилися разом оперативно локалізовувати й ліквідовувати займання в екосистемах.
13:44
З наступного тижня у кременчуцькому мікрорайоні Молодіжний розпочнуться планові роботи з реконструкції теплових мереж.
08:46
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
вчора, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
вчора, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51