У Полтаві вже почали ««ІлЛЮСТРАЦІЮ монстрів» на тлі… «Диявольської бензоколонки»

ПОЛТАВА
16.10.2014, 13:40
У Полтаві вже почали ««ІлЛЮСТРАЦІЮ монстрів» на тлі… «Диявольської    бензоколонки»

17 жовтня в Полтавській галереї мистецтв відкриється міжнародна виставка політичних карикатур у рамках полтавської традиційної виставки «Карлюка». Гості та відвідувачі зможуть ознайомитися з експозицією, що складається з двох розділів. Перший – матеріали міжнародних конкурсів «Український вибір. Україна – Європейський Союз» та «Диявольська бензоколонка», що представлені роботами провідних карикатуристів світу. Це спільний проект херсонського літературного фестивалю «Гоголь – фентезі» (організатор Валерій Кругов) та полтавського творчого об’єднання «КАРЛЮКА».

Другий розділ експозиції - виставка шаржів на відомих українських політиків у рамках Арт-проекту «ІлЛЮСТРАЦІЯ монстрів» (політанатомічна карикатура), представлена роботами молодого українського майстра Вячеслава Казаневського (м. Києв) та відомого полтавського карикатуриста Михайла Шлафера. Це спільний проект київської галереї «Арт-МІНУС» та полтавського творчого об’єднання «КАРЛЮКА».

А тим часом до нас уже потрапили роботи переможців «Диявольської бензоколонки», отже, читачі «Останнього бастіона» можуть фактично уже зараз стати першими відвідувачами виставки.

Але краще все-таки прийти завтра о 16-й і до Галереї мистецтв. На відкритті вернісажу - традиційні сюрпризи, подарунки та святкові концертні номери. Веселий сміх, гарний настрій, Гоголівський гумор – все це очікує полтавців і гостей міста на виставці «Карлюка-2014».

Віталій ДОЛИНСЬКИЙ. 


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00